Tarih: 20.02.2024 11:04

ÇALIK, APARTMAN YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU... ( GÖRÜNTÜLÜ HABER )

Emin olun ben de Beylikdüzü'nü yönetirken aynı duyguyla bu işi yapmaya gayret ediyorum. Komşularımızın güvenini kazanmak bizim için her şeyden kıymetli ” diye konuştu.

ÇALIK, APARTMAN YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU... ( GÖRÜNTÜLÜ HABER )

 

ÇALIK, APARTMAN YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü’ndeki apartman yöneticileriyle buluştu. Beylikdüzü’ndeki proje ve uygulamalarla hayatı kolaylaştırdıklarını ifade eden Başkan Çalık “Apartman yöneticileri güvenilir insanlardan seçilir. Emin olun ben de Beylikdüzü'nü yönetirken aynı duyguyla bu işi yapmaya gayret ediyorum. Komşularımızın güvenini kazanmak bizim için her şeyden kıymetli ” diye konuştu.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü’ndeki apartman yöneticileriyle Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda buluştu. Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı buluşmada ailelerle sohbet eden Başkan Çalık taleplerini de dinledi. 

“Eş güdümle çalışmaya devam edeceğiz”

 

Beylikdüzü’ndeki proje ve uygulamalarla hayatı kolaylaştırdıklarını ifade eden Başkan Çalık, “Ben biliyorum ki apartman yöneticileri ve yönetimi güvenilir insanlardan seçilir. Emin olun ben de Beylikdüzü'nü yönetirken aynı duyguyla bu işi yapmaya gayret ediyorum. Komşularımızın güvenini kazanmak bizim için her şeyden kıymetli. Bizler bu kenti yönetirken başından itibaren hep eş güdümle çalışacağız dedik. Bu kentte yaşayan çocuklarımız için gençlerimiz için kadınlar için yaş almış komşularımız için çalışacağız demiştik ve öyle yapıyoruz” diye konuştu.

Afetlerde İnsansız Hava Aracı kullanılacak

 

Erzincan’daki maden faciasında hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Çalık, afetlerle ilgili alınan önlemleri anlattı. Başkan Çalık, “Ben afetlere karşı bu ülkeyi ve bu coğrafyayı hazır hale getirmek için var gücümle çalışıyorum. Türkiye'nin farklı noktalarında bir afet olması halinde biz çok hızlı müdahale edebiliyoruz ama afet veya deprem bizim bölgemizde olursa ne yapacağız? Teknoloji tabanlı afet bilişim sistemini oluşturuyoruz. Şu an insansız hava araçlarıyla Beylikdüzü'nün üç boyutlu hale gelmesini sağlayacağız. Bu çekimi yaptıktan sonra artık Beylikdüzü'nün bizde üç boyutlu haritaları olacak ve afet anında bu insansız hava araçlarını uçurduğumuzda bir saat içerisinde bize Beylikdüzü'nün hangi bölgesinde bir bina çökmüş hangi bölgesinde bir ağaç yola devrilmiş, hangi bölgesinde ne olmuşsa hepsini görebileceğiz” ifadelerini kullandı.

“Yatıyorum kalkıyorum afeti düşünüyorum”

 

Afetlerle ilgili çalışmaların tüm Türkiye’ye örnek olduğunu hatırlatan Başkan Çalık, “Deprem İstanbul'un en büyük sorunlarından bir tanesi. Biz hazırlıklarımızı yapmak zorundayız. Bu kardeşinizi bu kentin yönetimine seçtiğiniz günden beri yatıyorum kalkıyorum afeti düşünüyorum. Bu kentin daha dirençli olmasını düşünüyorum. Binalarımızı nasıl depreme karşı daha dayanıklı hale getirebilirim onu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Nezir KARAYÜN


Buruk Teşekkür…

ÜLKÜCÜ BAŞKANDAN CUMHUR İTTIFAKI ADAYLARINA TAM DESTEK

Muhsin Yazıcıoğlu Manisa'da anıldı

Türkiye Yüzyılı’na damgasını vuracak projeler

Darıca’nın diş hastanesi projesi hazır!

Bursa'da dağ yöresi kırsal turizmle kalkınacak

İYİ Parti’den Dünya Emekçi Kadınlar Günü açıklaması

Dünya Kadınlar Günü'nde Emel Gözükara Durmaz'dan önemli mesaj

Mert Yöneyer: “Ayırmadan ayrışmadan Foça için çalışacağız”

MHP %33.20 Puan ile Önde

Düzce'de Faruk Özlü'den 100 proje tanıtımı 

RECEP EROL, VİZYON PROJELERİNİ TANITTI... (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

İmamoğlu'ndan 'Atatürk' çıkışı

Ali Babacan: “81 ilin tamamında adaylarımız var”

İYİ Parti’den Toplu İstifa… (GÖRÜNTÜLÜ HABER)


Geleceğin Bilim İnsanları Ve Ressamları  Yetişiyor

Başkan Zeyrek sözünü tuttu...

2024 yazının trend renk ve kumaşları neler olacak?

Edirne'de 7 terörist yakalandı!

Küflenen ekmeği tüketmeyin!

İçişleri'nden 'Mahzen-29'da 32 gözaltı

Özcan, makamını ilkokul öğrencisi Ceren Şen’e devretti

Yonca Zeren’den Pop Arabesk Şarkı

2023 Faaliyet Raporu Kabul Edildi…

İş İnsanı Sakin Aruk'tan Böbrek Vakfı'na Destek

Balcıoğlu, Belediye Personeliyle Buluştu

Kamberoğlu, Egolarını Yenemediler..!

KADINLARA KORUNMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

HOBİ BAHÇELERİ SAHİPLERİYLE BULUŞTU

BALIKÇI KENAN’DA UCUZ BALIK KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Balcıoğlu’ndan İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

GÜZEL BİR BEŞ YIL OLACAK

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin fragmanı yayınlandı

AK Parti ve CHP’de değişim rüzgarı!

Altay ; Yarım Kalan İşleri Tamamlayacağız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.