Öne Çıkanlar yerelhaberim torbalı cumhuriyet savcılığı yerel haberim yerel haberler Türkiye

Yazılım için yeni çözümler

 Modern konfigürasyon ortamı, daha esnek iş akışları ve yeni kullanıcı mesajları eğitim ve alışma süresinin azaltılmasını sağlamaktadır

 

Rockwell Automation  Pavilion8Model Öngörülü Kontrol (MPC) yazılımı şimdi daha kullanıcı dostu bir konfigürasyon ortamı, adım adım yönlendirmeler, uyarı mesajları ve esnek iş akışlarıyla son derece karmaşık süreç modellerinin inşa edilmesini, sürdürülmesini ve ayarlanmasını basitleştirmektedir.

 

Pavilion8 yazılımı uzun süredir üst düzeyde zorlu kontrol problemlerini çözmek için en güçlü yazılımlar arasında görülmekteydi ve ayrıca kullanması en kolay yazılımlar arasındaydıdiyor Michael Tay, Rockwell Automation daki Pavilion ürün yöneticisi. "Yazılım içerisindeki çözüm oluşturma araçları şimdi modern bir Windows çevresinde MPC konfigürasyonu sunmakta ve kullanıcılara daha alışık oldukları ve kesintisiz bir deneyim sağlamaktadır. Örneğin kullanıcılar şimdi farenin sağ tuşuna tıklayabilir ve kopyala yapıştır işlemleriyle yazılımdaki uygulamaları geliştirecek işlemler yapabilir. Bu onların çözümleri daha hızlı uygulamasına ve eğitim ve alışma sürelerinin azaltmasına yardımcı olmaktadır."

 

Pavilion8 MPC v5.0 yazılımı hala kontrol sisteminden bağımsızdır. Fakat Rockwell Automation 'dan PlantPAx süreç otomasyon sistemiyle sorunsuz olarak entegre olmaktadır ve dört anahtar geliştirme yapılmıştır.

 

Windows-temelli konfigürasyon ve destekKullanıcıların özelleştirilmiş iş ortamı oluşturmasını ve çevrimiçi desteğe erişmesini sağlayan güncellenmiş, Windows temelli çözüm inşa araçları hem uzman hem de deneyimsiz kullanıcılar için gelişmiş bir genel kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.  Örneğin konfigürasyon sırasında oluşan problemlerde şimdi yardımcı olan, içeriğe duyarlı uyarı hata mesajları görülmektedir. Kullanıcılar bu mesajlara tıklayarak onları çözüme yönlendiren detaylı model oluşturma adımlarını elde edebilir. Kullanıcıların geçmiş çalışmalarını daha kolay bir şekilde modifiye etmesi modellerin sürdürülmesi ve yeniden kullanılması kolaylaştırılmaktadır.Çoklu değişkenli çalışma süresi kontrolörü Kullanıcılar ayrıca versiyon 5.0'da zaman tasarrufu sağlayan yeni özellikleri keşfetmektedir. Sağlam çalışma süresi kontrolörü güncellenerek kullanıcıların yeni kestirimci arıza önlemlerini önceki versiyona göre yarı sürede eklemesini ve MPC uygulama versiyonlarındaki farklılıkların kolaylıkla karşılaştırmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar şimdi MPC değişkenlerini ve yazılımı kolaylıkla sınıflandırmakta, yeniden isimlendirmekte, eklemekte, silmekte, karşılaştırmakta ve kopyalamaktadır. Bu sayede sorun giderme zamanlarını en aza indiren esnek bir iş akışı desteklenmektedir. Bir teknedeki endüstriyel bir kurutucu veya reaktör basıncıyla oluşan toz nemi gibi çıktı değişkenleri de lineer olmayan bir kontrol modeline girdi olarak kullanılıp uygulama basitleştirilebilir. Kontrol modellerinin entegrasyonunu zenginleştiren çoklu gelişimler çalışma süresi ve performansını basitleştirmekte ve geliştirmektedir.

 

Sürekli kontrolör izlemesi Kullanıcılar şimdi üretim, kalite, enerji kullanımı ve diğer faktörler için özel ölçülerle süreç modellerini konfigüre edebilmektedir. Ayrıca bu ölçülere göre süreçlerini ölçebilmekte ve devam eden faydaları izlemek için geçmiş kayıtlarını kullanabilmektedir. Yazılım özellikle daha büyük ve gereklilikleri fazla olan sistemler için daha hızlı ve daha tepkili bir trend çevresi sağlamak için yeni veri etkinlikleri içermektedir.

 

Modern tarayıcı ve işletim sistemlerini desteklerPavilion8 deneyimini diğer yazılım platformlarıyla daha tutarlı hale getirmek ve genel kullanım kolaylığını geliştirmek için Rockwell Automation yazılımın kullanıcı arayüzünü yeniden tasarlamış ve mevcut teknoloji standartlarına uygun hale getirmiştir. Bu gelişimlerle İnternet Explorer 11 gibi daha yeni tarayıcılar ve Windows 2012 gibi işletim sistemleri için destek sağlanmıştır.

 

Pavilion8 yazılımı şimdi MPC ve gerçek zamanlı çevresel yönetim için önde gelen Rockwell Automation platformudur. Ayrıca ampirik ve ilk prensip modellerini tek bir kompozit modelde birleştiren ilk platformdur. Geniş bir endüstri gamı, sürekli süreçler ve ekipmana uygulandığında elde edilen ispatlanmış yatırım geri dönüşleriyle Pavilion8 yazılımı kullanıcıyı sınırlandırmayan ve sağlam bir konfigürasyon yaklaşımı kullanmaktadır. Bu yazılımın değişen iş ihtiyaçlarına uyarlanmasını ve basit lineer süreçlerden en zorlu lineer olmayan süreçlere kadar bütün ihtiyaçları esnek bir şekilde karşılamasını sağlamaktadır.

 

 
Rockwell Automation hakkında:

Rockwell Automation Şti. (NYSE: ROK) müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan dünyanın kendini endüstriyel otomasyona ve bilgiye adamış en büyük şirketidir. Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation, 22,500 çalışanı ile 80’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Rockwell Automation, iTRAK ve Studio 5000 Logix Designer, Rockwell Automation Şti.’nin ticari markalarıdır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.