Öne Çıkanlar teknoloji istanbul Sirokko spor Türkiye

Futbolda haftanın programı
 Futbolda  Spor  Toto Süper Lig'e 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Bank Asya 1. Lig ve  Spor  Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 11. hafta,  Spor  Toto 3. Lig 1. ve 2. grupta 10. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

- SPOR  TOTO SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Yarın:

14.30 Kardemir Karabükspor-Bucaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Medical Park Antalyaspor-Bursaspor (Mardan Antalyaspor)

17.00 Ankaragücü- Gaziantepspor  (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (FB Şükrü Saracoğlu)

7 Kasım Pazar:

14.30 Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

17.00 Manisaspor-Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

8 Kasım Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (FİYAPI İnönü)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu ( Yeni  Rize Şehir)

7 Kasım Pazar:

14.00 Giresunspor-Diyarbakırspor (Giresun Atatürk)

14.00 Karşıyaka-Samsunspor (İzmir Alsancak)

14.00 Akhisar Belediyespor-Altay (Akhisar Belediye)

14.00 Güngören Belediyespor-Boluspor (Mimar Yahya Baş)

18.00  Gaziantep  Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor (Kamil Ocak)

19.30 Denizlispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Denizli Atatürk)

8 Kasım Pazartesi:

14.00 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Kayseri Atatürk  Spor  Kompleksi Yan Saha)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Kırmızı Grup

------------

Yarın:

13.30 1461 Trabzon-Elazığspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

7 Kasım Pazar:

13.30 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

13.30 Fethiyespor-Şanlıurfaspor (Fethiye İlçe)

13.30 Balıkesirspor-Tokatspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Konya Torku Şekerspor-Kocaelispor (Recep Konuk  Spor  Tesisleri)

13.30 Belediye Vanspor-Ofspor (Van Atatürk)

13.30 Pursaklarspor-Tarsus İdmanyurdu (Cebeci İnönü)

13.30 Eyüpspor-Türk Telekomspor (Eyüp)

13.30 Adana Demirspor-Dardanelspor (5 Ocak-Seyircisiz)

-SPOR TOTO 3. LİG-

1. Grup

-------

Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-İnegölspor (Cebeci İnönü)

7 Kasım Pazar:

13.30 Tepecikspor-72Batmanspor (Tepecik Belediye)

13.30 Nazilli Belediyespor-Lüleburgazspor (Nazilli İlçe)

13.30 Kırşehirspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Kırşehir Ahi)

13.30 İstanbulspor-Bursa Nilüferspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Menemen Belediyespor-Bayrampaşa (Menemen Şehir)

13.30 Tekirova Belediyespor-Malatyaspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Belediye Bingölspor-Arsinspor (Bingöl Şehir)

13.30 Ünyespor-Hatayspor (Çarşamba Yeşilırmak)

2. Grup

--------

7 Kasım Pazar:

13.30 Orhangazispor-Kahramanmaraşspor (Orhangazi İlçe)

13.30 Altınordu-Anadolu Üsküdar 1908 (Buca İlçe)

13.30 OYAK Renaultspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (OYAK Renault)

13.30 Kırklarelispor-Yalıspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Batman Petrolspor-Gümüşhanespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Keçiören  Sportif -YİMPAŞ Yozgatspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

13.30 Ispartaspor-Darıca Gençlerbirliği (Isparta Atatürk)

13.30 Beykoz 1908- Yeni  İskenderunspor (Beykoz

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.