Öne Çıkanlar yerel basın birliği sigarayı bırakma yöntemleri araç içi konuşma sistemi ayşegül topaloğlu Görsel Sanatlar Uzman Eğitmeni Ressam Kenan Işık

Eskişehirspor Beşiktaşı devirmesini bildi
9 0. Dakika Maç Bitti Eskişehir spor 2- Beşiktaş -0

83.Dakika :Eskişehirspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Sezer Öztürk, Giren oyuncu 20 numarayla Doğa Kaya

81.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Toraman orta alan önünden ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

79.Dakika :Eskişehirspor'da ilk golün sahibi Veysel Sarı sakatlandığı için zorunlu olarak değiştirildi.

78.Dakika :Eskişehirspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 88 numarayla Veysel Sarı, Giren oyuncu 15 numarayla Serdar Özbayraktar

77.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Eskişehirspor Sezer ile 2. golü buldu.Tello ceza sahası içine arapasını verdi, Sezer korner çizgisi yanında topa yetişti, bekletmeden uzak köşeye sert vurdu ve top kaleci Cenk'in yanından ağlarla buluştu.

75.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan Güven sağ kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

74.Dakika :Eskişehirspor'da Veysel bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için saha dışına alındı.

73.Dakika :Beşiktaş atağında Holosko sağ çaprazdan ceza sahası içine girdi, penaltı noktası üzerine doğru pasını verdi ama savunmaya çarpan top kaleci Ivesa'da kaldı.

72.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Toraman ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ivesa'da kaldı.

71.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Toraman sağ kanattan topla ceza sahası içine yöneldi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

69.Dakika :Eskişehirspor atağında Burhan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama hakem öncesinde topun dışarıdan çevrildiğine karar verdi.

68.Dakika :Beşiktaş atağında Holosko ceza sahası önünde topla buluştu ama savunma ayak koyarak topu Holosko'dan aldı.

67.Dakika :Beşiktaş atağında Necip ceza sahası içine arapasını verdi, Ersan Adem hareketlendi ama savunmada Nadarevic son anda kayarak topu taca gönderdi.

66.Dakika :Eskişehirspor atağında Erkan Zengin sol kanattan ceza sahası içine doğru yerden oynadı Batuhan hareketlendi ama savunmada Ersan Adem araya girerek topu kaleci Cenk'e kazandırdı.

65.Dakika :Eskişehirspor atağında Batuhan ofsayt pozisyonunda kaldı.

64.Dakika :Beşiktaş atağında Aurelio ileriye doğru uzun oynadı, Holosko hareketlendi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

63.Dakika :Eskişehirspor atağında Batuhan savunmanın arkasına doğru uzun oynadı, Burhan hareketlendi ama hakem öncesinde Burhan için ofsayt kararı verdi.

62.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Eskişehirspor Veysel Sarı'nın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Tello ceza sahası içine arapasını verdi, Veysel sağ çaprazdan savunmanın arkasına sarktı, topla buluştu, dar açıdan kaleye çok sert vurdu ve top kaleci Cenk'in bakışları arasında ağlarla buluştu.

60.Dakika :Eskişehirspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 55 numarayla Bülent Ertuğrul, Giren oyuncu 14 numarayla Tello

59.Dakika :Eskişehirspor gole çok yaklaştı. Sezer sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, arka direkte Batuhan bomboş pozisyonda yerden sert vurdu ve kaleci Cenk son anda topu çıkardı.

57.Dakika :Eskişehirspor atağında ceza sahası içinde yaşanan karambolde Erkan Zengin altıpas önünde topa dokundu ve kaleci Cenk uzanarak topu köşeden saha içine çeldi sonrasında savunma tehklikeyi uzaklaştırdı.

56.Dakika :Eskişehirspor gole çok yaklaştı. Diego ceza sahası içine arapasını verdi, Burhan Eşer ceza sahası içinde topla buluştu, kaleci Cenk'i geçti dar açıdan sağ çaprazda kaleye sert vurdu ve savunmada Ersan Adem son anda çizgiden topu çıkararak mutlak bir golü önldi.

55.Dakika :Eskişehirspor atağında Sezer sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan taca çıktı.

54.Dakika :Eskişehirspor atağında Sezer sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Batuhan kafayla topu indirdi ama kaleci Cenk çıkarak topun sahibi oldu.

53.Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.

52.Dakika :Eskişehirspor atağında Sezgin sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Cenk'te kaldı.

51.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert ceza sahası önünde şut açısı aradı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

49.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Hilbert ceza sahası içine arpasını verdi, Holosko savunmanın arkasına sarktı, topla buluştu kaleciyle karşı karşıya plase vuruşunu yaptı top ağlara gitti ama hakem Holosko'nun ofsaytta olduğuna karar vererek golü geçersiz saydı.

47.Dakika :Eskişehirspor'da Sezgin sol kanatta ofsayt pozisyonunda kaldı.

46.Dakika :Beşiktaş ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 37 numarayla Ali Kuçik, Giren oyuncu 44 numarayla ErhanGüven

46.Dakika :Eskişehirspor hakem Bünyamin Gezer'in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

İLK YARI

45.Dakika :Hakem Bünyamin Gezer ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.

45.Dakika :Beşiktaş atağında Holosko sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Diego araya girerek topu uzaklaştırdı.

44.Dakika :4. Hakem İlker Coskun ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

42.Dakika :Beşiktaş'ta Hilbert sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

40.Dakika :Eskişehirspor'da Erkan Zengin topa elle dokununca Sarı Kartgördü.

39.Dakika :Eskişehirspor gole çok yaklaştı. Sezer ceza sahası içine arapasını verdi, Erkan Zengin sol kanattan içeriye girdi, kaleciyle karşı karşı kaldı, bomboş pozisyonda plase vuruşunu yaptı ama top üstten auta çıktı.

38.Dakika :Beşiktaş'ta Aurelio sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

37.Dakika :Beşiktaş'ta Guti hakeme " kart göster " diye işaret yapınca ikinci Sarı Karttan Kırmızı Kart gördü.

35.Dakika :Eskişehirspor atağında Sezer savunmanın arkasına doğru uzun oynadı, Batuhan hareketlendi ama savunma son anda araya girerek topu uzaklaştırdı.

34.Dakika :Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

32.Dakika :Beşiktaş atağında Necip sol kanata doğru uzun oynadı, İbrahim Üzülmez hareketlendi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

31.Dakika :Beşiktaş atağında Ersan Adem sol çaprazdan kaleye sert vurdu ve yerden seken top hız kazanarak kaleye yöneldi ama kaleci Ivesa topun sahibi oldu.

29.Dakika :Eskişehirspor'da Burhan Eşer ofsayt pozisyonunda kaldı.

28.Dakika :Eskişehirspor atağında Veysel sağ kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama savunmaya çarpan top uzaklaştı.

27.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Guti sağ kanattan serbest vuruş kullandı, arka direğe ortasını yaptı, Necip bomboş pozisyonda yükseldi kafayı vurdu ama kaleci Ivesa yerden seken topu saha içine çelerek mutlak bir golü önledi.

26.Dakika :Beşiktaş'ta Guti hakeme itiraz ettiği içi Sarı Kart gördü.

24.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Ivesa'da kaldı.

22.Dakika :Beşiktaş'ta Necip rakibi Alper'e yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

21.Dakika :Beşiktaş atağında Aurelio ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ivesa'da kaldı.

19.Dakika :Beşiktaş atağında Ernst sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

18.Dakika :Eskişehirspor atağında Veysel sağ kanattan arka direğe ortasını yaptı ama savunmaya yardıma gelen Holosko araya girerek topu uzaklaştırdı.

17.Dakika :Beşiktaş atağında Ali Kuçik ceza sahası içine yapılan ortaya gelişine vurmak istedi ama istediği vuruşu yapamayınca top auta çıktı.

16.Dakika :Eskişehirspor atağında Alper sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, Sezer hareketlendi ama top kaleci Cenk'te kaldı.

14.Dakika :Eskişehirspor atağında Erkan orta alandan savunmanın arkasına doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

12.Dakika :Eskişehirspor atağında Sezer orta alandan ileriye doğru uzun oynadı ama savunma Batuhan'dan önce araya girerek topu uzaklaştırdı.

11.Dakika :Eskişehirspor'da Sezer sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

9.Dakika :Beşiktaş atağında Holosko sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Diego araya girerek topu uzaklaştırdı.

8.Dakika :Eskişehirspor atağında Erkan Zengin sol kanattan topla ilerledi, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Ersan Adem araya girerek topu uzaklaştırdı.

7.Dakika :Eskişehirspor atağında Diego ileriye doğru uzun oynadı, Burhan Eşer sağ çaprazda savunmanın arkasına sarktı, ceza sahası içinde topla buluştu bekletmeden sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

6.Dakika :Beşiktaş atağında Necip ceza sahası içine doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

5.Dakika :Eskişehirspor atağında Batuhan orta alanda aldığı topla hızla ceza sahası içine girdi ama savunmada Ersan Adem araya girerek topu uzaklaştırdı.

4.Dakika :Beşiktaş atağında Necip sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Ali Kuçik gelişine vurmak istedi ama etkisiz bir vuruş olunca top savunmada kaldı.

3.Dakika :Eskişehirspor gole çok yaklaştı. Doğa sağ kanattan korner çizgisine indi, ceza sahası içine ortasını yaptı, Batuhan bomboş pozisyonda altıpas önünde gelişine vole vuruşunu yaptı ama top üstten auta çıktı.

2.Dakika :Beşiktaş'ta Guti sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

1.Dakika :Karşılaşma Beşiktaş'tan Ali Kuçik'in vuruşuyla başlıyor.

0.Dakika :Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş 27 puanla beşinci, Eskişehirspor ise 16 puanla 13. sırada bulunuyor.

0.Dakika :Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 16.Hafta açılış karşılaşmasında Eskişehir Atatürk Stadında Beşiktaş ve Eskişehirspor karşı karşıya geliyor.

ESKİŞEHİRSPOR-BEŞİKTAŞ

SAAT: 20.00
YAYIN: Lig TV, SPOR3.COM
STAT: Eskişehir Atatürk
HAKEM: Bünyamin Gezer

ESKİŞEHİRSPOR

Ivesa, Sezgin, Diego, Nadarevic, Veysel, Erkan, Bülent, Alper, Burhan, Serdar, Batuhan

TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Uygun

BEŞİKTAŞ

Cenk, Hilbert, Ersan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Ernst, Aurelio, Tabata, Guti, Ali Kuçik, Holosko

TEKNİK DİREKTÖR: Bernd Schuster
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.