Öne Çıkanlar istanbul esenyurt belediyesi yerel haberler iktidar gazete Ekrem

Ak Parti'nin Türkiye Geneli Milletvekili Aday Listesi

 Ak Parti, 1 Kasım'da Yapilacak Genel Seçimler Için Milletvekili Aday Listesi Belirlendi.

Ak Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Şöyle: 

(İl, İl Aday Sıra No, Ad Soyad)

ADANA

Adana 1 Ömer Çelik

Adana 2 Necdet Ünüvar

Adana 3 Fatma Güldemet Sarı

Adana 4 Talip Küçükcan

Adana 5 Mehmet Şükrü Erdinç

Adana 6 Tamer Dağlı

Adana 7 Mehmet Sağlam

Adana 8 Ahmet Zenbilci

Adana 9 Müberra Kara

Adana 10 Hasan Hüseyin Kuşcu

Adana 11 Hasan Berzan Toprak

Adana 12 Zekeriye Yıldızoğlu

Adana 13 Mehmet Akif Dostbil

Adana 14 İbrahim Dölek

ADIYAMAN

Adıyaman 1 Ahmet Aydın

Adıyaman 2 Adnan Boynukara

Adıyaman 3 İbrahim Halil Fırat

Adıyaman 4 Salih Fırat

Adıyaman 5 Yakup Taş

AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar 1 Veysel Eroğlu

Afyonkarahisar 2 Ali Özkaya

Afyonkarahisar 3 Hatice Dudu Özkal

Afyonkarahisar 4 Mehmet Koca

Afyonkarahisar 5 Cengiz Sağlam

AĞRI

Ağrı 1 Cesim Gökçe

Ağrı 2 İsmail Oğur

Ağrı 3 Erhan Tenekeci

Ağrı 4 Zeynel Abidin Çakır

AMASYA

Amasya 1 Mehmet Naci Bostancı

Amasya 2 Haluk İpek

Amasya 3 Avni Erdemir

ANKARA

Ankara -1 1ali Babacan

Ankara -1 2 Yalçın Akdoğan

Ankara -1 3 Ahmet Gündoğdu

Ankara -1 4ali İhsan Arslan

Ankara -1 5 Jülide Sarıeroğlu

Ankara -1 6 Murat Alparslan

Ankara -1 7 Ertan Aydın

Ankara -1 8 Fatih Şahin

Ankara -1 9 Tülay Selamoğlu

Ankara -1 10 Barış Aydın

Ankara -1 11 Ercan Kınacı

Ankara -1 12 Fahri Usta

Ankara -1 13 Devlet Şankazan

Ankara -1 14 Mehtap Toruntay

Ankara -1 15 Hüseyin Ulusal

Ankara -1 16 Hayri Çağır

Ankara -1 17 Emire Balkan

Ankara -1 18 Mehmet Ali Canlı

Ankara-2 1 Cemil Çiçek

Ankara-2 2 Yıldırım Tuğrul Türkeş

Ankara-2 3 Emrullah İşler

Ankara-2 4 Ahmet İyimaya

Ankara-2 5 Lütfiye Selva Çam

Ankara-2 6 Vedat Bilgin 1/10

Ankara-2 7 Aydın ​​Ünal

Ankara-2 8 Nevzat Ceylan

Ankara-2 9 Ayhan Yılmaz

Ankara-2 10 Mahmut Sami Şablon

Ankara-2 11 Ahmet Baba

Ankara-2 12 Murat Yıldırım

Ankara-2 13 Neslihan Cenk

Ankara-2 14 Mehmet Akif Kalaycı

ANTALYA

Antalya 1 Mevlüt Çavuşoğlu

Antalya 2 Mustafa Köse

Antalya 3 Hüseyin Samani

Antalya 4 Gökçen Özdoğan Enç

Antalya 5. Sena Nur Çelik

Antalya 6 İbrahim Aydın

Antalya 7 Atay Uslu

Antalya 8 İbrahim Türkiş

Antalya 9 Isilay Işıldar Can

Antalya 10 Hakkı Beşkazalı

Antalya 11 Ercan Mekteplioğlu

Antalya 12 İzzet Yılmaz

Antalya 13 Murtaza Tamyürek

Antalya 14 Mustafa Akdeniz

ARTVİN

Artvin 1israfil Kışla

Artvin 2 Hayrettin Gülbin

AYDIN

Aydın ​​1 Mehmet Erdem

Aydın ​​2 Abdurrahman Öz

Aydın ​​3 Mustafa Savaş

Aydın ​​4 Ersin Esenlik

Aydın ​​5 Metin Yavuz

Aydın ​​6 Hilmi Yıldırım

Aydın ​​7 Hakan Çağlar Erürker

BALIKESİR

Balıkesir 1 Mahmut Poyrazlı

Balıkesir 2 Sema Kırcı

Balıkesir 3ali Aydınlıoğlu

Balıkesir 4 Kasım Bostan

Balıkesir 5 Mustafa Canbey

Balıkesir 6emin Mehmet Karatan

Balıkesir 7 Hasan Demiraslan

Balıkesir 8 Hasan Şafak

BİLECİK

Bilecik 1 Halil Eldemir

Bilecik 2 Ramazan Kurtulmuş

BİNGÖL

Bingöl 1 Cevdet Yılmaz

Bingöl 2 Enver Fehmioğlu

Bingöl 3 Yusuf Coşkun

BİTLİS

Bitlis 1 Vedat Demiröz

Bitlis 2 Mehmet Zeki Peker

Bitlis 3 Ahmet Çelik

BOLU

Bolu 1 Ali Ercoşkun

Bolu 2. Fehmi Küpçü

Bolu 3 Fatih Metin

BURDUR

Burdur 1. Bayram Özçelik

Burdur 2 Reşat Petek

Burdur 3 Kamil Özcan

BURSA

Bursa 1 Mehmet Müezzinoğlu

Bursa 2 Efkan Ala

Bursa 3 Emine Yavuz Gözgeç 2/10

Bursa 4 Cemalettin Kani Torun

Bursa 5 Hüseyin Şahin

Bursa 6 İsmail Aydın

Bursa 7 Zekeriya Birkan

Bursa 8 Hakan Çavuşoğlu

Bursa 9 Bennur Karaburun

Bursa 10 Muhammet Müfit Aydın

Bursa 11 Osman Mesten

Bursa 12 Mustafa Esgin

Bursa 13 Ahmet Kılıç

Bursa 14 Cennet Cankılıç

Bursa 15 Harun Akın

Bursa 16 Bülent Büke

Bursa 17 Murat Çakır

Bursa 18 Dinçer Akyel

ÇANAKKALE

Çanakkale 1 Bülent Turan

Çanakkale 2 Ayhan Gider

Çanakkale 3 Jülide İskenderoğlu

Çanakkale 4 Mehmet Özkurnaz

ÇANKIRI

Çankırı 1 Muhammet Emin Akbaşoğlu

Çankırı 2 Hüseyin Filiz

ÇORUM

Çorum 1 Salim Uslu

Çorum 2 Ahmet Sami Ceylan

Çorum 3 Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

Çorum 4 Bekir Horuz

DENİZLİ

Denizli 1 Nihat Zeybekçi

Denizli 2 Sema Ramazanoğlu

Denizli 3 Şahin Tin

Denizli 4 Cahit Özkan

Denizli 5 Osman Yüceliş

Denizli 6 Emin Okkaya

Denizli 7 Muhammed Bekir Ege

DİYARBAKIR

Diyarbakır 1 Mehmet Galip Ensarioğlu

Diyarbakır 2 Ebubekir Bal

Diyarbakır 3 Yunus Memiş

Diyarbakır 4 Beran Çelik

Diyarbakır 5 Tahsin Arslan

Diyarbakır 6 Netice Arslan

Diyarbakır 7 Şafak Yontürk

Diyarbakır 8 Alaattin Parlak

Diyarbakır 9 Mehmet Fatih Kayhan

Diyarbakır 10 Aziz Alper Biten

Diyarbakır 11 Neşet Özden

EDİRNE

Edirne 1 Rafet Sezen

Edirne 2 Mustafa Mercan

Edirne 3 Fahrettin Savcı

ELEZIĞ

Elazığ 1 Tahir Öztürk

Elazığ 2 Metin Bulut

Elazığ 3 Ömer Serdar

Elazığ 4 Ejder Açıkkapı

ERZİNCAN

Erzincan 1 Sebahattin Karakelle

Erzincan 2 Serkan Bayram

ERZURUM

Erzurum 1 Recep Akdağ

Erzurum 2 Mustafa Ilıcalı

Erzurum 3 Zehra Taşkesenlioğlu

Erzurum 4 İbrahim Aydemir 3/10

Erzurum 5 Orhan Deligöz

Erzurum 6 Ahmet Yaptırmış

ESKİŞEHİR

Eskişehir 1 Nabi Avcı

Eskişehir 2 Harun Karacan

Eskişehir 3emine Nur Günay

Eskişehir 4 Yetkin Tetik

Eskişehir 5ali Demirel

Eskişehir 6 Yılmaz Altın

GAZİANTEP

Gaziantep 1 Mehmet Şimşek

Gaziantep 2 Abdülhamit Gül

Gaziantep 3 Ahmet Uzer

Gaziantep 4 Şamil Tayyar

Gaziantep 5 Canan Candemir Çelik

Gaziantep 6 Abdullah Nejat Koçer

Gaziantep 7 Abdulkadir Yüksel

Gaziantep 8 Mehmet Erdoğan

Gaziantep 9 Ali Şahin

Gaziantep 10 Fikret Murat Tural

Gaziantep 11 Muhammed Hakan Tanrıöver

Gaziantep 12 Selami Yetkinşekerci

GİRESUN

Giresun 1 Nurettin Canikli

Giresun 2 Cemal Öztürk

Giresun 3 Sabri Öztürk

Giresun 4 Adem Tatlı

GÜMÜŞHANE

Gümüşhane 1 Hacı Osman Akgül

Gümüşhane 2 Cihan Pektaş

HAKKARİ

Hakkari 1 Ahmet Budak

Hakkari 2 Emrullah Gür

Hakkari 3 Abdülmecit Tarhan

HATAY

Hatay 1 Adem Yeşildal

Hatay 2 Orhan Karasayar

Hatay 3 Mehmet Öntürk

Hatay 4 Fevzi Şanverdi

Hatay 5 Hacı Bayram Türkoğlu

Hatay 6 Filiz Özçörekçi

Hatay 7 İbrahim Naci Yapar

Hatay 8 Mehmet Hacıoğlu

Hatay 9 Canan Kahraman

Hatay 10 Ahmet Demirtaş

ISPARTA

Isparta 1 Süreyya Sadi Bilgiç

Isparta 2 Sait Yüce

Isparta 3 Haydar Kemal Kurt

Isparta 4 Gülsüm Tunçbilek

MERSİN

Mersin 1 Lütfi Elvan

Mersin 2 Yılmaz Tezcan

Mersin 3ali Cumhur Taşkın

Mersin 4 Hacı Özkan

Mersin 5 Zeynep Gül Yılmaz

Mersin 6 Alpaslan Gürgenç

Mersin 7 Halit Çortul

Mersin 8 Taner Boz

Mersin 9 Nafiz Deniz

Mersin 10 Koral Parça

Mersin 11 Adem Ali Keskin

İSTANBUL

İstanbul-1 1ismail Kahraman

İstanbul-1 2 Mustafa Ataş 10/04

İstanbul-1 3mihrimah Belma Satır

İstanbul-1 4 Erol Kaya

İstanbul-1 5 Ahmet Berat Çonkar

İstanbul-1 6 Berat Albayrak

İstanbul-1 7ismet Uçma

İstanbul-1 8 Metin Külünk

İstanbul-1 9 Ravza Kavakçı Kan

İstanbul-1 10 Azmi Ekinci

İstanbul-1 11 Osman Boyraz

İstanbul-1 12 Hasan Turan

İstanbul-1 13 Hasan Sert

İstanbul-1 14 Mehmet Ali Pulcu

İstanbul-1 15 Hurşit Yıldırım

İstanbul-1 16 Hulusi Şentürk

İstanbul-1 17 Orhan Birdal

İstanbul-1 18 Şebnem Kocakelçi

İstanbul-1 19 Hakkı Şanlı

İstanbul-1 20 Erdal Yılmaz

İstanbul-1 21 Ayşe Kartal

İstanbul-1 22 Mustafa Demiral

İstanbul-1 23 Mustafa Özmen

İstanbul-1 24 Hacer Aktürk

İstanbul-1 25 Alim Erdemir

İstanbul-1 26 Coşkun Koç

İstanbul-1 27 Hasan Ekmen

İstanbul-1 28 Ayser Soy

İstanbul-1 29 Muhammet Ali Kumru

İstanbul-1 30 Mehmet Hüsrev

İstanbul-1 31 Ramazan Bulum

İstanbul-2 1 Hayati Yazıcı

İstanbul-2 2 Volkan Bozkır

İstanbul-2 3 Burhan Kuzu

İstanbul-2 4ayşe Nur Bahçekapılı

İstanbul-2 5 Fatma Betül Sayan Kaya

İstanbul-2 6 Ekrem Erdem

İstanbul-2 7aziz Babuşcu

İstanbul-2 8 Durmuş Ali Sarıkaya

İstanbul-2 9şirin Ünal

İstanbul-2 10 Fatma Benli

İstanbul-2 11 Hüseyin Bürge

İstanbul-2 12 Haydar Ali Yıldız

İstanbul-2 13 Ahmet Hamdi Çamlı

İstanbul-2 14 Markar Eseyan

İstanbul-2 15 Oktay Saral

İstanbul-2 16 Cemal Vanlıoğlu

İstanbul-2 17 Ayşegül Esra Atik

İstanbul-2 18 Perihan Toğay

İstanbul-2 19 Erol Adayılmaz

İstanbul-2 20 Yavuz Değirmenci

İstanbul-2 21 Gulver Erdem

İstanbul-2 22 Mehmet Akif Köse

İstanbul-2 23 Ömer Faruk Aydemir

İstanbul-2 24 Buğra Babur

İstanbul-2 25 Mahmut Bayat

İstanbul-2 26 Emre Ete

İstanbul-3 1 Mehmet Mehdi Eker 5/10

İstanbul-3 2 Mustafa Şentop

İstanbul-3 3 Mehmet Doğan Kubat

İstanbul-3 4 Serap Yaşar

İstanbul-3 5 Feyzullah Kıyıklık

İstanbul-3 6 Mehmet Muş

İstanbul-3 7 Nureddin Nebati

İstanbul-3 8 Mehmet Metiner

İstanbul-3 9 Harun Karaca

İstanbul-3 10 Tülay Kaynarca

İstanbul-3 11 Mustafa Yeneroğlu

İstanbul-3 12 Erkan Kandemir

İstanbul-3 13 Halis Dalkılıç

İstanbul-3 14 Murteza Zengin

İstanbul-3 15 Yıldız Seferinoğlu

İstanbul-3 16 Abdullah Başcı

İstanbul-3 17 Yunus Ergüne

İstanbul-3 18 Tülin Mazlumoğlu Kestane

İstanbul-3 19 Ahmet Aydın

İstanbul-3 20 Hatice Kübra Öztürk

İstanbul-3 21 Abdullah Sadıksoy

İstanbul-3 22 Müzemmil Hevadpal

İstanbul-3 23 Resul Kurt

İstanbul-3 24 Yeşil Aytulum Türüt

İstanbul-3 25 Zekiye Çapan

İstanbul-3 26 Murat Çelik

İstanbul-3 27 Memet Emin Ertekin

İstanbul-3 28 Hasene Çapar

İstanbul-3 29 Haşim Taşkıran

İstanbul-3 30 Yasin Zülbaharoğlu

İstanbul-3 31 Hüseyin Koyuncu

İZMİR

İzmir-1 1binali Yıldırım

İzmir-1 2 Mahmut Atilla Kaya

İzmir-1 3 Hüseyin Kocabıyık

İzmir-1 4 Necip Kalkan

İzmir-1 5 Cemal Bekle

İzmir-1 6ayşe Engür

İzmir-1 7 Fevzi Bayram

İzmir-1 8 Maksut Karaosman

İzmir-1 9 Mehmet İlkbahar

İzmir-1 10 Gürbüz Akbulut

İzmir-1 11 Zerrin Kara

İzmir-1 12 Ahmet Eroğlu

İzmir-1 13 Enes Uzunlar

İzmir-2 1 Fatma Seniha Nükhet Hotar

İzmir-2 2 Mustafa İbrahim Turhan

İzmir-2 3 Hamza Dağ

İzmir-2 4 Kerem Ali Sürekli

İzmir-2 5 Nesrin Ulema

İzmir-2 6 Tansu Kaya

İzmir-2 7bilal Kırkpınar

İzmir-2 8ali Sedat Şenbaş

İzmir-2 9 Meltem Ergin

İzmir-2 10 Veysel Güldoğan

İzmir-2 11 Emin Sefa Kayacan

İzmir-2 12 Hale Yıldız

İzmir-2 13 Cemal Bahçıvan

KARS

Kars 1 Ahmet Arslan

Kars 2 Yusuf Selahattin Beyribey

Kars 3 Suat Ögel

KASTAMONU

Kastamonu 1 Hakkı Köylü

Kastamonu 2 Metin Çelik

Kastamonu 3 Murat Demir

KAYSERİ

Kayseri 1 Mehmet Özhaseki

Kayseri 2 Taner Yıldız

Kayseri 3 Mustafa Elitaş

Kayseri 4 İsmail Tamer

Kayseri 5 Hülya Nergis

Kayseri 6 İsmail Emrah Karayel

Kayseri 7 Sami Dedeoğlu

Kayseri 8 Avşar Aslan

Kayseri 9 Kadir Can Gökalp

KIRKLARELİ

Kırklareli 1 Selahattin Minsolmaz

Kırklareli 2 Turhan Altıntel

Kırklareli 3 Aytaç Aksoy

KIRŞEHİR

Kırşehir 1 Salih Çetinkaya

Kırşehir 2mikail Arslan

KOCAELİ

Kocaeli 1 Fikri Işık

Kocaeli 2 Radiye Sezer Katırcıoğlu

Kocaeli 3 Zeki Aygün

Kocaeli 4 İlyas Şeker

Kocaeli 5 Mehmet Akif Yılmaz

Kocaeli 6 Sami Çakır

Kocaeli 7 Cemil Yaman

Kocaeli 8 Ayşe Müge Olsen

Kocaeli 9 Halit Çokan

Kocaeli 10 Erkan Aksoy

Kocaeli 11 Şener İnce

KONYA

Konya 1 Ahmet Davutoğlu

Konya 2 Mustafa Baloğlu

Konya 3 Hüsnüye Erdoğan

Konya 4 Ahmet Sorgun

Konya 5 Ziya Altunyaldız

Konya 6 Muhammet Uğur Kaleli

Konya 7 Leyla Şahin Usta

Konya 8 Mehmet Babaoğlu

Konya 9 Abdullah Ağralı

Konya 10 Halil Etyemez

Konya 11 Hacı Ahmet Özdemir

Konya 12 Ömer Ünal

Konya 13 Mustafa Efe

Konya 14 Ahmet Özdoğan

KÜTAHYA

Kütahya 1 Mustafa Şükrü Nazlı

Kütahya 2 Vural Kavuncu

Kütahya 3 İshak Gazel

Kütahya 4 Ahmet Tan

MALATYA

Malatya 1 Öznur Çalık

Malatya 2 Taha Özhan

Malatya 3 Mustafa Şahin

Malatya 4 Nurettin Yaşar

Malatya 5 Bülent Tüfenkçi

Malatya 6 Ufuk Önalan

MANİSA

Manisa 1. Selçuk Özdağ

Manisa 2 Recai Berber

Manisa 3 Uğur Aydemir

Manisa 4 Murat Baybatur

Manisa 5 İsmail Bilen

Manisa 6 Güzide İçen Kasap

Manisa 7 Ergün Karaoğlu

Manisa 8 Ozan Erdem

Manisa 9 Nevzat Büküm

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş 1 Mahir Ünal

Kahramanmaraş 2 Veysi Kaynak

Kahramanmaraş 3 Nursel Reyhanlıoğlu

Kahramanmaraş 4 Celalettin Güvenç

Kahramanmaraş 5 Mehmet Uğur Dilipak

Kahramanmaraş 6 Mehmet İlker Çitil

Kahramanmaraş 7 İmran Kılıç

Kahramanmaraş 8 Oğuzkan Güzel

MARDİN

Mardin 1 Orhan Miroğlu

Mardin 2 Süleyman Bölünmez

Mardin 3 Süleyman Çelik

Mardin 4 Abdullah Erin

Mardin 5 Veysi Kaya

Mardin 6 Ahmet Kaya

MUĞLA

Muğla 1 Hasan Özyer

Muğla 2 Nihat Öztürk

Muğla 3 Elvan Göçer

Muğla 4 Muhittin Kayabaşı

Muğla 5 Mehmet Tire

Muğla 6 İsmail

MUŞ

Muş 1 Mehmet Şimşek

Muş 2 Abdulselam Er

Muş 3 Medeni Çağlar

NEVŞEHİR

Nevşehir 1 Mustafa Açıkgöz

Nevşehir 2 Murat Göktürk

Nevşehir 3 Ebubekir Gizligider

NİĞDE

Niğde 1 Alpaslan Kavaklıoğlu

Niğde 2 Erdoğan Özegen

Niğde 3 Yaşar Ataç

ORDU

Ordu 1 Numan Kurtulmuş

Ordu 2 Oktay Çanak

Ordu 3 Metin Gündoğdu

Ordu 4 Ergün Taşcı

Ordu 5 Mehmet Kara

RİZE

Rize 1 Hasan Karal

Rize 2 Hikmet Ayar

Rize 3 Osman Aşkın Bak

SAKARYA

Sakarya 1 Ayhan Sefer Üstün

Sakarya 2 Şaban Dişli

Sakarya 3 Mustafa İsen

Sakarya 4 Ali İhsan Yavuz

Sakarya 5 Recep Uncuoğlu

Sakarya 6 Nuray Sağıroğlu

Sakarya 7 Recep Hacıeyüpoğlu

SAMSUN

Samsun 1 Akif Çağatay Kılıç

Samsun 2 Çiğdem Karaaslan

Samsun 3 Ahmet Demircan

Samsun 4 Fuat Köktaş 8/10

Samsun 5 Hasan Basri Kurt

Samsun 6 Orhan Kırcalı

Samsun 7 Yılmaz Hocaoğlu

Samsun 8 Hüseyin Avni Çatal

Samsun 9 Adem Tuncer

SİİRT

Siirt 1 Yasin Aktay

Siirt 2 Feyzi Sevgili

Siirt 3 Lokman Özcan

SİNOP

Sinop 1 Nazım Maviş

Sinop 2 Cengiz Tokmak

SİVAS

Sivas 1 İsmet Yılmaz

Sivas 2 Hilmi Bilgin

Sivas 3 Selim Dursun

Sivas 4 Mehmet Habib Soluk

Sivas 5 Hakan Akkaş

TEKİRDAĞ

Tekirdağ 1 Mustafa Yel

Tekirdağ 2 Ayşe Doğan

Tekirdağ 3 Metin Akgün

Tekirdağ 4 Ali Gümüş

Tekirdağ 5 Ömer Karadeniz

Tekirdağ 6 Adnan Argan

TOKAT

Tokat 1 Coşkun Çakır

Tokat 2 Zeyid Aslan

Tokat 3 Celil Göçer

Tokat 4 Yusuf Beyazıt

Tokat 5 Mustafa Arslan

TRABZON

Trabzon 1 Süleyman Soylu

Trabzon 2 Muhammet Balta

Trabzon 3 Ayşe Sula Köseoğlu

Trabzon 4 Adnan Gunnar

Trabzon 5 Salih Cora

Trabzon 6 Ergin Aydın

TUNCELİ

Tunceli 1 Metin Levent Yıldız

Tunceli 2 Ali Ulvi Seyrek

ŞANLIURFA

Şanlıurfa 1 Faruk Çelik

Şanlıurfa 2 Mehmet Kasım Gülpınar

Şanlıurfa 3 Halil Özcan

Şanlıurfa 4 Ahmet Eşref Fakıbaba

Şanlıurfa 5 Mehmet Ali Cevheri

Şanlıurfa 6 Mehmet Akyürek

Şanlıurfa 7 İbrahim Halil Yıldız

Şanlıurfa 8 Mahmut Kaçar

Şanlıurfa 9 Kemalettin Yılmaztekin

Şanlıurfa 10 Abdurrahman Nüvit Yetkin

Şanlıurfa 11 Mehmet Fatih Aksoy

Şanlıurfa 12 Mehmet Arkan

UŞAK

Uşak 1 Mehmet Altay

Uşak 2 Alim Tunç

Uşak 3 Hüseyin Keskin

VAN

Van 1 Beşir Atalay

Van 2 Burhan Kayatürk

Van 3 Vahdettin İnce

Van 4 Fatih Çiftci

Van 5 Kayhan Türkmenoğlu

Van 6 Ebubekir Kaçmaz

Van 7 Faruk Alpaslan 9/10

Van 8 Ferman Yıldırım

YOZGAT

Yozgat 1 Bekir Bozdağ

Yozgat 2 Abdulkadir Akgül

Yozgat 3 Ertuğrul Soysal

Yozgat 4 Yusuf Başer

ZONGULDAK

Zonguldak 1 Hüseyin Özbakır

Zonguldak 2 Faruk Çaturoğlu

Zonguldak 3 Özcan Ulupınar

Zonguldak 4 Akın Kaymak

Zonguldak 5 Aytekin Kazancı

AKSARAY

Aksaray 1 İlknur İnceöz, Çamlıdere

Aksaray 2 Cengiz Aydoğdu

Aksaray 3 Mustafa Serdengeçti

BAYBURT

Bayburt 1 Naci Ağbal

Bayburt 2 Şahap Kavcıoğlu

KARAMAN

Karaman 1 Recep Konuk

Karaman 2 Recep Şeker

KIRIKKALE

Kırıkkale 1 Ramazan Can

Kırıkkale 2 Abdullah Öztürk

Kırıkkale 3 Mehmet Demir

BATMAN

Batman 1 Ataullah Hamidi

Batman 2 Ziver Özdemir

Batman 3 Murat Çiçek

Batman 4 Adile Gürbüz

ŞIRNAK

Şırnak 1 Arslan Tatar

Şırnak 2 Ömer Demir

Şırnak 3 Cihan Güven

Şırnak 4 Seyhan Akı

BARTIN

Bartın 1 Yılmaz Tunç

Bartın 2 Ahmet Bensiz

ARDAHAN

Ardahan 1 Orhan Atalay

Ardahan 2 Yunus Baydar

IĞDIR

Iğdır 1 Nurettin Aras

Iğdır 2 Mustafa Buluş

YALOVA

Yalova 1 Fikri Demirel

Yalova 2 İlker Karbuz

KARABÜK

Karabük 1 Mehmet Ali Şahin

Karabük 2 Burhanettin Uysal

KİLİS

Kilis 1reşit Polat

Kilis 2 Mustafa Hilmi Dülger

OSMANİYE

Osmaniye 1 Suat Önal

Osmaniye 2 Mücahit Durmuşoğlu

Osmaniye 3 Mehmet Remzi Coşkun

Osmaniye 4 Abdullah Belet

DÜZCE

Düzce 1 Faruk Özlü

Düzce 2 Fevai Arslan

Düzce 3 Ayşe Kesir

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.