Öne Çıkanlar Pekin Üniversitesi Kliniğini yönelim okulları Kadir Topbaş Türk Çin Kültür Derneği üçüz

Acvit ile tanışın; Güzel Olmayın, En Güzel Olun !...

 Hemen hemen her ihtiyacı karşılayacak çeşitlilikte ürünleri tek bir çatı altında toplamış olan Acvit, imza attıkları sosyal sorumluluk projeleri ile de doğaya ve insana olan saygılarını bir kez daha ortaya koyuyor.  Beni firmalarında misafir eden ve sorularıma tüm içtenlikleri ile yanıt veren İsmail Çetin ve firma çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 


 

1999 yılından bu yana faaliyette olan Acvit nasıl doğdu?

Doğal Polifenollleri Türk insanı ile buluşturmak için doğmuştur.

Türkiye’de Türk üretici ve satıcılar yabancı marklardan daha kaliteli bir marka olabileceğini ortaya koymak amacı ile doğmuştur. Doğallığı ön plana çıkarmak, tüketicilere doğal ürünleri kullandırmak için doğmuştur. İlk ürünümüzde doğal Acvit siyah maskedir. Ardından Tüy azaltıcı kremimizi çıkardık. Şu anda 35 çeşit kişisel bakım ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Acvit kozmetik sektörde bir adım öndedir. Arge yapmadan ürün üretmiyoruz. Kullanmadığımız ürünü piyasaya sürmüyoruz.

 

Biz Güzelleştiriyoruz!

Güzel Olma, En Güzel Ol…

Doğayı Bilimle Süzüyoruz…
Kozmetiğin Şifresini Çözen Yılın Kozmetik Markası Acvit 


“Doğallık, Orijinallik, Etkinlik”

Acvit Kozmetik 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek, özgüven arttıran, kaliteden ödün vermeden yoluna devam doğal kozmetiğin adresidir.
Kaliteden ödün vermeyen, üst segment ürünler üreten ve satan doğal ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik kısa bir dönemde Ünlülerin kullandığı bir marka haline gelmiştir.
2003 yılında Türk ve Uzak Doğulu Bilim Adamlarının Acvit Kozmetik için özel ortaya koyduğu PP-BOX Teknolojisini İnsanlıkla buluşturmuştur.

 

Neden Acvit?  Marka isminin bir hikâyesi var mı?

A Kalite Vitamindir. Yani kalitenin 1. Safhasını ortaya koymak adına markamız ACVİT’tir. İzmit’te yaşayan Hakan kardeşim markanın fikir babasıdır. Ona da buradan teşekkür ederim.

 

Acvit çatısı altında toplanan ürünler hakkında bilgi alabilir miyim?

Ürünlerimiz Doğal Polifenol teknolojisi ve PP-Box Teknoloji ile üretilmektedir. Ben Akdeniz insanı olduğum için her zaman doğanın gücüne fazlasıyla inan bir insanımdır. Acvit ürünleri doğal kişisel bakım ürünleridir. Saçtan başlayıp, ayakucuna kadar insan vücudunun her bölgesine bakabileceği kişisel bakım ürünlerini kapsamaktadır.

 

Bildiğim kadarı ile bazı ürünleriniz sayesinde dünya genelinde faaliyette olan markalar arasından sıyrıldınız ve doğallık birinciliğiniz bulunuyor.  Markanızın bu başarısı hakkında bilgi verir misiniz?

Acvit Siyah maske ve Acvit Bioro Şampuanla ABD’den 276 firma arasından 1. Lik ödülümüz var. Doğallık yarışmasında Dünya’nın her tarafından katılan firmalar arasında En doğal ürün ödülü aldık. Çünkü bu 2 ürünümüz hem çok etkili, hem de yiyebildiğimiz 2 ürünümüzdür.

Markamızın başarısında en büyük etken, “kullanmadığımız ürünü satmıyoruz” politikamızdır. Bütün ürünlerimize bir bebek gibi özen göstermekteyiz. “Al,kullan, arkadaşına öner” politikamızda bizi her zaman bir adım önde tutup, ilerilere taşımaktadır. İnsanlarımız ürün kaliteli olur ve işe yaradığını gördüğü zaman, arkadaşına olumlu bir şekilde çok rahat önerebilmektedir. Madalyonu çevirecek olursak; ürünü kullanıp kötü olduğu zamanda olumsuz basdetmektedir. İşte bir kişi bir kişiyi daha getirmesi bizim için çok önemlidir. Kalitesiz ürün yaparsanız, piyasada tutunmanız çok zor. Ondan dolayı maliyetten kaçmayıp her zaman kaliteli ve işe yarayan ürünler yapmaktayız. 

Siyah maske ve siyah şampuan konusunda sektörün en iddialı markasısınız.

Bize bu iki ürün içerikleri ve etkileri hakkında bilgi verir misiniz?

Acvit Siyah maske ve Acvit Bioro Şampuanla ABD’den 276 firma arasından 1. Lik ödülümüz var. Doğallık yarışmasında Dünya’nın her tarafından katılan firmalar arasında En doğal ürün ödülü aldık. Çünkü bu 2 ürünümüz hem çok etkili, hem de yiyebildiğimiz 2 ürünümüzdür.

 

Siyah maske; Biz siyah maskenin mucidiyiz. Uzun yıllardır cilt sorunlarını çözmeye yardımcı Polifenollerle ürettiğimiz bir ürünümüzüdür. Piyasada olan soyulan ve sadece deri üzerindeki pislikleri temizleyen ürünlerle karıştırılmamasını rica ediyoruz. Acvit siyah maske yıkanarak çıkan cilt maskesidir. Acvit siyah maske ile Kırışıklık, Akne, Sivilce, Yağlanma, Güneş ve Doğum Lekelerinizden kurulabilirsiniz.

Siyah Maske cilt için önemli olan mineralleri geri getirmeyi ve erken yaşlanma ile kırışıklıklarla mücadelede yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kronik deri bozukluklarını azaltmada yardımcı olmaktadır. Cildin elastikiyetini arttırmaktadır. Cildin doğal renk tonunu bulmasına yardımcı olmaktadır. Maske içeriğindeki soğuk nem cildin gözeneklerini serbest bırakır, kanı yüzeye çeker. Akneyi önleyebir ve onarabilirsiniz. Uygun deri pH’ını sağlayabilirsiniz. İltihap giderebilirsiniz. Yaşlılık görünümünü giderebilirsiniz (anti-aging). Sağlıklı cildi yenileyebilirsiniz. Cilt yüzeyindeki zehirli maddeleri yok edebilirsiniz (detoks ). Cildin normal rengini sağlayabilir (toning). Cildin daha hafif hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Temizleme özelliği, ölü hücreleri yenileyebilirsiniz. Cildinizi sıkılaştırabilirsiniz. Acvit Black Mask &Naturel – Siyah Maske cilt için önemli olan mineralleri geri getirmeyi ve erken yaşlanma ile kırışıklıklarla mücadelede yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kronik deri bozukluklarının azaltabilir. Cildin elastikiyetini arttırabilir. Cildin doğal renk tonunu bulmasına (toning) yardımcı olabilirsiniz.

 

Siyah Şampuan;

Şampuanın Saçı Yıkaması Değil, Saç Kökünü Beslemesi Önemli

Şampuanda önemli olan saçı yıkayan değil, saçı besleyen şampuanların kullanılması gerektiğinin altını devamlı çiziyorum. Çizmeyede devam edeceğim. Acvit BİORO şampuan sadece saçı yıkamaz. Saç derisini besler.

Şampuan kullanımı ve saç sağlığı çok önemlidir. Şampuan tercihlerinde saç diplerini besleyen ürünlerin kullanılması gerektiğinin altını çizerek Şampuanlarda sadece saçı yıkayanların değil, saç diplerini besleyenler önemlidir. Piyasadaki kostikli şampuan sadece saçı yıkar. Bizim Acvit BİORO şampuanımız saçı güçlendirir.

Bir fide düşünün biz bu fideyi ektik diğer şampuanların yaptığı şey bu fidenin sadece yaprağına su vermektir. Yalnızca yaprağa su verirsek fide ölür. Bizim Acvit BİORO Özel Siyah Şampuan ise fidenin altındaki toprağa su vermektir. O zaman ağaç yeşererek büyür. Saçın dibi güçsüz olursa saç kendini bırakır dökülür. Aslında saç dökülmesi diye bir şey yoktur. Saçın deriden ayrılması vardır. İşte diğer şampuanlar sadece saçı yıkarken, Acvit Bioro Şampuan saç diplerini güçlendirerek güçlendirmektedir.

Yenilebilen Doğal Şampuan Ürettik

Kozmetik ürünlerde her zaman doğallıktan yanayız. Kişsel bakım ürünlerimizin bir çoğunu yiyebilecek kadar doğal üretiyoruz. Bunlardan bir tanesi siyah şampuan. Bu şampuanı Polifenol teknolojisiyle ürettik ve doğallığından ötürü yiyebiliyoruz. PH ‘si 7.5 tur. Yani zarasızdır.

Saç dökülmelerini önlemeye, saçkıranların sorunlarınızı çöözmeye, ince teller kalınlaştırmaya kısacası bütün saç sorunlarınızı çözmeye yardımcıdır.

 

 

 

Deneyimleme fırsatı bulduğum için biliyorum Acvit Tüy Dökücü Krem, alıştığımız tüy dökücü kremler arasında oldukça farklı ve etkili. Hızla etki ediyor ve uzun süre pürüzsüzlük sağlıyor. Sanıyorum tüy azaltma etkileri de bulunuyor. Eminim tüm bu özellikler pek çok kişiyi heyecanlandıracak kolaylıklar sağlıyor. Kullanıcı yorumlarım yakında blogda olacak ama öncesinde bize Acvit Tüy Dökücü Krem hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tüy dökücüde ilk ürünlerimizden olduğu için çok tecrübelendik. Labaratuvarlarımızda uzun geliştirme çalışmaları yaptık. Çok iyi bir ekibimiz var. Biz Acvit olarak her zaman kullanıcı tepkilerine önem veren bir firmayız. Şu anda iddia ediyorum.” Dünya’nın en iyi tüy dökücüsü, tüy azaltıcısı Acvit’tedir. Mis gibi kokusu, tertemiz dökmesi, 20-30 gün arası tüy çıkarmaması, çıkarırken de azaltarak ve seyrelterek çıkarması Acvit tüy dökücüyü çok cazip hale getirmiştir. Bütün kadın ve erkekelere gönül rahatlığı ile kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

 

 

Ürünlerinizi oluştururken Polifenol teknolojisinden faydalanıyorsunuz. Peki, nedir bu Polifenol teknolojisi?

Polifenol Teknolojisi ile Mutlaka Tanışın!

Yıllarda toprağın altında kalmış yaprak ve bitki atıklarının fosilleşmesi sonucu bu atıkların titizle ve itina ile toplanarak modern laboratuarlarda üretilen teknolojinsin adıdır. Tamamen doğaldır. 16 ve 17 yüzyıllarda, Avrupalı doktor ve şifacılar, çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmede turba (çürümüş bitkilerden elde edilen kömür) ekstrelerini kullandılar.

Zengin Avrupalılar, polifenol çamur banyolarının çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen Avusturya’daki ünlü Neydharting Polifenollerini düzenli olarak ziyaret ediyorlardı.
Eski zamanda lüx içinde yaşayanlar, kas ağrısı, eklem ve diğer sorunların tedavisi için bu polifenollere uğradılar. Polifenoller, çimen ve ağaç ayrışması sonucu neredeyse sadece organik maddeden oluşur. Ekseriyetle, Polifenollerin genel olarak ender veya önemli jeolojik yatak haline gelebilmesinin sebebi 50 – 100 yaşında olmalarıdır.

 

Günümüzde doğanın ve doğallığın önemini kavradık ve her alanda doğala dönmeye çalışıyoruz. Piyasada doğal içerikli olduğunu belirten pek çok marka bulunuyor. Bir tüketici olarak bazen kafam karışıyor. Dermokozmetik alanında ürünün doğal olduğunu nasıl anlarız? Nelere dikkat etmeliyiz?

Doğal olan bişey normal olarak yenmesi gerekir. Portakal, elma, armut gibi yenmesi gerekir. Ama Dünya’da ürettiği ürünü yiyecek bir kozmetikçi olduğu kanaatinde değiliz. Biz Acvit olarak doğal ürünlere imza atıyoruz ve yiyoruz. Kim size,”doğal ürün satıyoruz” derse yemelerini isteyiniz.  Bakalım yiyebilecekler mi? Şayet yerlerse doğaldır. Ama yiyemezlerse doğal değildir. Bu kadar basit 2+2= 4’tür.

Doğayı Bilimle Süzen İnovasyonun Adıdır Acvit Kozmetik

Acvit, sürekli gelişen, değişen, dinamik ve başarı odaklı bir iş ortamı sunarak fark yaratan kişiler ile birlikte çalışmayı hedefler.

Doğayı Bilimle Süzen İnovasyonun Adıdır Acvit Kozmetik
İnovasyon doğanın kendisidir. Bilimle birleştiği zaman ortaya çıkan güzelliğin kadınlarda yansımasıdır ACVİT Kozmetik
Kadın Güzel, Erkek yakışıklı olmak ister. Her daim bunların üzerine koyarak en güzel ve en yakışıklı hallerini korumak ve geliştirmek ister.
Kadın Güzellikte, Erkek Yakışıklıkta sınır tanımamakta, kendisini her daim yenilemektedir. Acvit’te bu paralelde her daim kendisini yenilemekte olan sınırsız Doğal kozmetiğin adıdır.
Acvit’in ürünlerinde kullandığı Polifenol ve PP-Box teknolojileri Dünya’nın hiçbir kozmetik markasında bulunmamaktadır. Yaptığımız İnovasyonlar da kimseyi taklit etmeden, her daim taklit edilen bir marka unvanına sahiptir. Aldığı ödüller bunun ürünüdür.

Birinci Önceliğimiz Güleryüzlü Kalitedir.

İnovasyon güler yüzlü kaliteyi her zaman zirveye taşımakla başlar. Alt yapısını Doğadan alan ACVİT bilimle bunu güçlendirmiş ve kullanıcıların hizmetine kalite olarak sunmuştur. Hiçbir zaman kaliteden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Kalitede İnovasyon

Tüketiciyi de İnovasyonun başköşesine koyan ACVİT “Kalitesiz Ürün Satacak Kadar Ucuz Üretmiyoruz.” Mantalitesini kendine ilke edinmiştir. Her zaman kullanıcının istediği verimi tek markada yakalaması için çalışmalarını yürütmektedir.
Bilim İnovasyonuna verdiği değer tüketici İnovasyonu ile bütünleşmişidir. “Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz” politikasını ön plana çıkarmıştır. Her üretilen ürün deneklere denetilmeden kullanıcılarımızın hizmetine sunulmamaktadır. Rastgele seçilen deneklerden gelen tepkiler olumlu ise ürün satışa sunulmaktadır. Şayet olumsuz ise; ürün tekrar laboratuarlarımıza dönmektedir.

ACVİT her zaman yaptığı güçlü araştırma ve inovasyonlarla halkımız tarafından beğeni toplamıştır. Güzellik ve bakımlı nesillere hizmet etmek için inovasyonun da Doğa&Bilim ikilisini kalitede birleştirmesini bilmiştir. ACVİT Araştırma & İnovasyon modeli, dünyanın çok çeşitli güzellik beklentilerine yanıt verebilmesini mümkün kılmaktadır. Bizim Dünya üzeride yaptığımız en büyük İnovasyon doğal Polifenol teknolojisini devreye koymak olmuştur. Polifenol teknolojisi ile Kozmetiğin şifresi çözülmüştür.

Doğa&Bilim: Kozmetikte, Doğa Başlatır. Bilim Geliştirir.

Kozmetiğin Şifresinde İnovasyon
ACVİT gelişimini tek bir inanç üzerine inşa etmiştir. Güçlü araştırmalar, gerçek sonuçlar sağlayan kozmetik ürünleri üretmektir. Kozmetik sektöründe benzeri olmayan Araştırma & İnovasyon modeli, üç ana unsur etrafında toplanmaktadır:

1-Doğallık
2-Orijinallik
3-Etkinliktir

Acvit Doğal olan ürünlere imza atmaktadır. Her ürettiğimiz ürün bize has üretilmiştir. Orijinal olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sunulan ürünlerin etkinliği halkımız tarafından onaylanmıştır. Doğal kozmetik ürünlerimiz kısa vadede, bazı ürünlerimiz ilk kullanımda etkisini göstermektedir. Cilde herhangi bir yan etkisi şu ana kadar rastlanmamıştır.

 

Doğal İnovasyonun Adıdır Acvit Kozmetik

Doğa her daim her mevsim kendisini yeniler ve her gün farklı güzellikleri insanlığa sunar. Aslında en büyük inovasyon doğanın kendisidir.
Doğanın gücü laboratuarlarda bilimle birleştiği zaman Güzel ve Bakımlı kadınlara hizmet eder. Doğayı bilimle süzen Acvit kozmetik Güzelliğinizi ortaya çıkararak, kişisel bakımızı en iyi şekilde yapar. Ondan dolayı kozmetikte Doğal İnovasyonun Adıdır Acvit Kozmetik

Sosyal sorumluluk projelerinde Acvit markasını görmek hiç şaşırtmıyor. Acvit’in sosyal sorumluluk projelerine bakışı ve şimdiye kadar hangi projelere imza attığı hakkında bilgi verir misiniz?

Acvit.com.tr den de sık sık yer vermeteyiz. Sosyal sorumluğa çok önem vermekteyiz. Çünkü herkes bir yaşlı ve engelli adayıdır. Onun için her zman o kardeşlerimize destek olmak bir nebze olsun sorunlarını çözmememiz gerekmektetdir. Şu ana kadar Huzurevi ziyaretlerimiz devam etmektedir. Omurilik Felçlileri ile beraber yürüttüğümüz kampanyalarımız oldu. Kadına şiddet konusunda yürüttüğümüz birçok projeye imza attık. Atmayada devam ediyoruz. Ayrıntılı için http://www.acvit.com.tr/tr/sosyal-projeler.html inceleyebilirsiniz.

 

Acvit ürünlerinin farkı nedir?

ACVİT’İN ŞİFRESİ ; “Doğallık, Orijinallik, Etkinlik”

 

DOĞALLIK:

Bütün ürünlerimizde inorganik kimyasal kullanmıyoruz. %100 organik.

 

ORJİNALLİK:

Hiçbir markayı veya ürünü taklit etmiyoruz. Ürünlerimizin tamamının patenti bize ait

 

ETKİNLİK:

Normal ürünler uzun vadede etkili olurken, bizim ürünlerimiz ilk kullanımda etkisini göstermeye başlar.

 

Diğer kozmetik markalarından En büyük farkımız Dünya’da tek Acvit Kozmetiğin kullandığı Polifenol Teknolojisidir.

 

Dünya’da ürettiği ürünü yiyebilen tek marka Acvittir. Ürünlerinin doğal olduğunu iddia eden başka markalar şayet doğalsa yemeleri lazım. Yesinler de görelim! O zaman doğal diyebiliriz.

 

Polifenol Teknolojisi:

Polifenol teknoloji(Yaklaşık 52 Çeşit Bitki Karışımı) kullanılarak üretilen SUSUZ SİYAH ŞAMPUAN!...

 

Toprağın altında 100 yıl beklemiş bitki kalıntılarından elde edilen saf doğal teknolojinsin adıdır. Bu teknolojinin ürünleri doğal olduğu için yenilebilmektedir. Bizim diğer kozmetiklerden en büyük farkımız Dünya’daki tek DOĞAL ürünleri üretmekteyiz.

 

Ürünleriniz diğerlerinden neden farklı?
Losyonlarımız, kremlerimiz ve şampuanlarımız en saf doğal içeriklerden yapılmıştır.
Kremler zengin ve cildinize iyi gelmesi için antioksidanlarla ambalajlıdır.
Sadece bir karşılaştırma, ortalama düzeyde bir cilt nemlendiricisi 20-21 içeriğe sahiptir ve sadece 2 aktif içerik olup kalanı dolgudur.
Biz şifalı faydaları bilinen en saf bitkileri kullanıyoruz.
Şimdi sıra Acvit Güzellik Maskesi- zengin, siyah maske, doğal sağlık şokunda.
Şampuan, losyon ve cilt kremlerimizin üretimini arttırmada çok başarılı olduk. Maske, eşsiz özelliklerinden dolayı en iddialı girişimimiz oldu ve bu ürünün en büyük özelliği (iddiası) uzun raf ömrüdür.
Raf ömrünün ve ürünün kendisinin verim ve bütünlüğünü sağlamak istedik. Bunun için fark edersiniz ki açıldıktan sonra içeriğini istikrarlı koruyabilsin diye Maske az bir miktar koruyucu ihtiva etmektedir.
Sağlıklı cilt için en iyi savunma beslenme ve korumadır. Ürünlerimizdeki doğal içerikler ve eşsiz polifenol ekstresi ihtiyacınız olan korumayı size sağlar.
Acvit’te biz, ürünlerin bütünlüğünü korurken malzemelerimizin en az bir şekilde işleme girmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Saflık bizim için çok önemlidir. Ve bıraktığımız ayak izlerinin farkında olarak seçimlerimizi bilinçli yapıyoruz. Acvit’te gelişmelerden ve ürünlerin kadınlara, erkeklere ve çocuklara faydalı olmasından ötürü heyecan duyduk.

 

Bir Çok ünlü isim sizi tercih ettiğini duyduk bilgi verebilirmisiniz?

Kaliteden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Ünlülerin bir çoğu kozmetik ürünlerde doğallıktan yana kulanmaktadır. Acvit kozmetiği şu anda 516 ünlü isim tarafından tercih edilmektedir.  "Kişisel bakım ürünleri ile öne çıkan doğal Acvit ürünleri ünlülerin de tercihi oldu. Kaliteden taviz vermeden, halkımızın da ne istediğini bildikten sonra başaramayacağınız bir iş yok. Bizde bunu yapıyoruz. Doğal kozmetikte üst segment ürünler üretip, hizmete sunuyoruz. Hızımızı kesmeyeceğiz. Yakın zamanda bütün herkesin bir Acvit kullanıcısı olacağını düşünüyorum. Bundan hiç şüphemiz yok. 516 ünlü isim bizi tercih etmektedir. Bu ünlüler bizi keyfi veya hatır babında kullanmıyor. Kaliteyi buldukları için, cilt sorunlarını,saç sorunlarını ve vücut sorunlarını  giderdikleri için kullanıyorlar.

 

 

Acvit ürünlerine nasıl ulaşabiliriz?

Acvit ürünlerine;

http://acvitkozmetikshop.com/ web sitemizden http://www.acvittuydokucunuz.com/

http://siyahmaskesatinal.com/

http://www.siyahsampuan.com/ web sitelerimizden

Sosyal medyalarımızdan, 05545331931 nolu Whatsapp hattımızdan il bayilerimizden ulaşabilirsiniz. Adrese teslim, Evlere özel servis yapmaktayız. İnsanlarımızı yormadan ve kargo ücreti almadan beğendikleri ürünleri kapılarına kadar ulaştırmaktayız.

İnternet üzerinden satış yaptığınız sitenizde ilginç ve dikkat çekici bir butona rastladım. ‘Sevdiğin Alsın’ bu sistemi hakkında bilgi alabilir miyim?

Bunu Türkiye’de başlattık. http://acvitkozmetikshop.com/ web sitemizde her ürünün altında “Sevdiğim alsın” butonu var. İlginizi çeken ürünü şayet sevdiğinize aldırmak istiyorsanız veya sevdiğinize sürpriz yapmak istiyorsanız. O butona tıklayıp bölümleri doldurarak ona sürpriz yapabiliyorsunuz. Sürpriz yapan kişiye, sürpriz yapılacak kişiye ve Acvit’e mail eş zamanlı geliyor. Çok muhteşem sürprizler oluyor. İnsanlar değişik anlar yaşıyor. Farklı bir sistem oldu.

 

 

Acvit Kozmetiği takip edebileceğimiz sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilir misiniz?

 

Facebook – AcvitKozmetik

İnstagram – AcvitKozmetic

Twitter – AcvitKozmetic

 

Ayrıyeten bu işi hakkıyla ve bilinçli özen göstererek yaptığınız için sizi tebrik ediyorum. Bloğunuz da takdire şayan bir görünüm çizmektedir. Şu ana kadar gördüğüm en titiz ve düzenli olarak hazırlanmış blogtur. Bir işi yapacaksanız ya düzenli ve özen göstererek yapacaksınız, ya da iş olsun diye yapmayacaksınız. Benim hayat felsefem budur. Bize kıymetli zamanınızı ayırdınız. Hem de sevimli bebeğinizle çok teşekkürler ediyoruz.

 

Bana ve okurlarıma zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yakın zamanda Acvit ürünleri ile ilgili deneyimlerim blogda olacak. Beni takip etmeye devam edin…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.