Öne Çıkanlar Beylikdüzü belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Galatasaray Sultanlar Ligi yerelhaberim Mustafa Büyük

İslam Enstitüsü Açılıyor

 Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’dan, Aysun Bay Karabulut’un İslam Enstitüsü projesine tam destek verdi.İnönü Üniversitesi’ne Kadın Eli Değmeli Sevginin, fedakârlığın ve şefkatin yegâne temsilcileri olan kadınların toplum içinde üstleneceği görevlerin önemine değinen Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Kadınlar, ailenin temel yapıtaşı ve toplumu oluşturan fertlerin ilk öğretmenleridir. İlk öğretmenler olarak değerlerimizin üst noktaya çıkarılması bizlerin büyük sorumluluğu dâhilindedir. İlimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesinde büyük rol oynayacak üniversitemizi kadın sorumluluğuyla ele alarak hedeflerimize ulaşmak en büyük amacımız. İnönü Üniversitesi’nin evrensel değerler doğrultusunda bölgemize ve ülkemize olan katkılarının yanı sıra başka ülkeler nezdinde de rol model alınarak referans üniversite konumuna taşınması amacıyla önemli bir dizi projeler üzerinde çalıştık. Ürettiğimiz projelerde üniversitemiz temel değerlerle ilimizde, bölgemizde, ülkemizde ve dünyada örnek olacak bir konuma erişecektir. İnönü Üniversitesi içinde bilimsel çalışmaları ve eğitim-öğretimi yüksek kalitede gerçekleştirmeyi ilke edinecek yönetim anlayışıyla, şeffaf, demokratik, katılımcı, liyakate önem veren ve hesap verebilir bir yapıda akademik ortamın zenginleştirilmesi felsefelerimizden olacaktır. Bu felsefeler doğrultusunda önemli proje ve çalışmalarla İnönü Üniversitesi’ni büyük sorumluluk ve üstün görev bilinci ile zirveye taşıyacağız” diye konuştu.

İnönü Üniversitesi’ne Kadın Eli Değmeli

Sevginin, fedakârlığın ve şefkatin yegâne temsilcileri olan kadınların toplum içinde üstleneceği görevlerin önemine değinen Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Kadınlar, ailenin temel yapıtaşı ve toplumu oluşturan fertlerin ilk öğretmenleridir. İlk öğretmenler olarak değerlerimizin üst noktaya çıkarılması bizlerin büyük sorumluluğu dâhilindedir. İlimizin,bölgemizin ve ülkemizin gelişmesinde büyük rol oynayacak üniversitemizi kadın sorumluluğuyla ele alarak hedeflerimize ulaşmak en büyük amacımız. İnönü Üniversitesi’ninevrensel değerler doğrultusunda bölgemize ve ülkemize olan katkılarının yanı sıra başkaülkeler nezdinde de rol model alınarak referans üniversite konumuna taşınması amacıylaönemli bir dizi projeler üzerinde çalıştık. Ürettiğimiz projelerde üniversitemiz temel değerlerleilimizde, bölgemizde, ülkemizde ve dünyada örnek olacak bir konuma erişecektir. İnönüÜniversitesi içinde bilimsel çalışmaları ve eğitim-öğretimi yüksek kalitede gerçekleştirmeyiilke edinecek yönetim anlayışıyla, şeffaf, demokratik, katılımcı, liyakate önem veren ve hesapverebilir bir yapıda akademik ortamın zenginleştirilmesi felsefelerimizden olacaktır. Bufelsefeler doğrultusunda önemli proje ve çalışmalarla İnönü Üniversitesi’ni büyük sorumlulukve üstün görev bilinci ile zirveye taşıyacağız” diye konuştu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.