Öne Çıkanlar emniyet start tv Kutlu Doğum Özel Programı fikir fabrikası Urfa Suruç Belediyesi

Gazbeton Üretiminde Avrupa Birincisiyiz

 Gazbeton Üretiminde Avrupa Birincisiyiz

 

Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGUB) 25. yılını kutluyor ziyaretinde köklü Türk İnşaat Sektörünün. TGUB Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, çeyrek asırdır Ülke ekonomisi ve inşaat sektörüne SAĞLANAN fayda ziyaretinde katma değere vurgu yaparak "Türkiye'de gazbeton üretiminin başlamasından Bugüne, Toplam 50 milyon metreküp gazbeton üretilerek, Yaklasik 4 çağdaş yapının inşasında kullanılmıştır ettik Sağlıklı milyon.

 

Gazbeton farkıyla bu yapıların sağladığı birikimli yakit tasarrufu imkb 20 milyar doların uzerindedir. Yıllık 5 milyon m³'e yaklaşan Üretim kapasitemiz ile bu sene Avrupa ülkeleri'ndeki Arasında birinci sıraya yükselmekten ziyaretinde dünyanın, ÖNDE gelen ülkeleri'ndeki Arasında Yer almaktan mutluyuz. "Dedi.

                       

TGUB Yönetim Kurulu Başkanı; Fethi Hinginar

Çoğunluğu kurumlarından Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGUB), 25. yılını kutluyor ziyaretinde köklü Türkiye İnşaat Sektörünün. TGUB bu kapsamda Farklı şehirlerde Çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

 

20 milyar doların uzerinde yakit tasarrufu sağladı

TGÜB'ün 25. yılı Ile Ilgili açıklamalarda Bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar; gazbeton sektörünün ekonomide ve inşaat Sektöründe yarattığı Değeri vurgulayarak "Türkiye'de gazbeton üretiminin başlamasından Bugüne, Toplam 50 milyon metreküp gazbeton üretilerek, Yaklasik 4 çağdaş yapının inşasında kullanılmıştır ettik Sağlıklı milyon. Bu yapıların sağladığı birikimli yakit tasarrufu imkb 20 milyar doların uzerindedir "dedi.

 

Türkiye Gazbeton üretiminde Avrupa birincisi

Türkiye'nin gazbeton Üretim kapasitesinin 5 milyon m³'e yaklaştığını ifade eden Hinginar, "bu kapasite ile avrupa'nın birinci Büyük dünyanın, ÖNDE gelen gazbeton Üreticisi ülkeleri'ndeki Arasında yer ALIYORUZ ettik. Türkiye'de Uluslararası standartlara Uygun Olarak, Yüksek teknolojiye Sahip fabrikalarda üretilmekte Olan gazbeton ürünleri, gerek YÜKSEK Ürün Hizmet Peyzaj mimarisinde gerekse Sürekli Ar-ge Çalışmaları ile oğlu yılların en çok Tercih edilen malzemesi Haline gelmistir. "Dedi ettik.

 

Sağlıklı yaşam konforu YÜKSEK Yapılar Için çalışıyor

TGÜB'ün 25 Yıldır guvenli, yaşam konforu YÜKSEK yapıların artırılması adına çalıştığını belirten Hinginar A.Ş. Sağlıklı; "Bunu sağlamak Için TGUB Olarak kuruluşumuzdan bu Yana çok sayıda çalışma gerçekleştirdik. Üniversiteler ile işbirliğine giderek önemli Diğer Ar-Ge Çalışmaları yürüttük. İlgili kamu Kurum ziyaretinde Kuruluşları ile deprem yönetmeliği, yangın yönetmeliği, enerji verimliligi ziyaretinde Benzeri konularda yasa ziyaretinde yönetmeliklerin oluşturulmasında ciddi Katkılar sağladık. Inşaat sektörü ile ilişkili, Çeşitli STK'lar A.Ş. Kurum / Kuruluşlar ile ülkemizdeki konut ziyaretinde yapıların kalitesinin yükseltilmesi sektörün gelişmesi, Için çalışmalar yürüttük "dedi ettik.

 

Fark yaratan Bir malzeme

Gazbetonun, yapılarda fark yaratan, önemli Diğer özelliklere Sahip Bir malzeme olduguna dikkat çeken Hinginar; "Gazbeton yapılara, deprem Güvenliği, Isı Yalıtımı ziyaretinde enerji verimliligi ile YANGIN GUVENLIGI Konularında önemli Diğer Avantajlar saglamaktadir. Tüm bu Özellikler konut tüketicilerine Sağlıklı A.Ş. konforlu Bir Yaşam adlı kullanıcının alanı oluşturuyor.Kapsamlı. Gazbetonlu binalarin sağladığı enerji verimliligi ile konut kullanıcılarının enerji yakit giderleri düşüyor ettik. Hane halkı ettik ülkemiz ekonomisi Için önemli Diğer oranlarda Tasarruf sağlanıyor. Çevre Dostu Bir malzeme Olan gazbeton ile Yapılan binalarda enerji verimliligi SAĞLANAN, Düşük ve orta gelirli karbon Salimi gerçekleştiriyor. Böylece ekolojiye de Katkı sağlanıyor "dedi.

 

25. yıl etkinliklerle kutlanacak

25. yıl kutlamaları Kapsamında Çeşitli şehirlerde Farklı etkinlikler gerçekleştireceklerini belirten Hinginar; "Kasım ayinda, üyesi Avrupa Gazbeton Üreticileri Birliği'nin (EAACA) Yönetim Kurulu oldugumuz Teknik Komite toplantılarını TGÜB'ün ev sahipliğinde İstanbul'da gerçekleştireceğiz ettik. Farklı şehirlerde yapı sektörü, kamu Kürüm / Kuruluşları ziyaretinde Öğrencilere Yönelik kutlama Organizasyonlarımız olacak. AYRICA bu sene gazbetonun toplumda bilinirlik ziyaretinde tanınırlığının artmasına özellikle importance veriyoruz. Halkımızın Sağlıklı sağlam konut tercihlerinde bulunmasını istiyoruz "dedi ettik.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.