Öne Çıkanlar güriş holding iktidar gazetesi tüm haberler siber zorbalık Beylikdüzü Haberleri

Cumhuriyet Bayramı Mesaları

 sms kısa mesajları, En seçkin bayram mesajları, Kısa mesajlar, En seçkin cumhuriyet bayramı mesajları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı örneği, liderlerin Cumhuriyet bayramı mesajları, Cumhuriyet Bayramı için kutlama mesajları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hakkında kutlama mesajı, en güzel cumhuriyet bayramı mesajı, cumhuriyet bayram mesajları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazır mesajlar, örnek cumhuriyet bayramı mesajları, il, ilçe ve köylerde Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler ve Muhtarlıklar Cumhuriyet Bayramı mesajları, örnek mesajlar, 29 ekim kutlama mesaj örneği,

Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajları

Büyük Türk milletinin yaşamında seçkin ve anlamlı bir yeri olan ve Büyük Önderimiz Atatürk’ün önderliğinde, milletimizden alınan güçle kurulan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 92. Yıldönümü Kutlu Olsun.

Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin 92. Yıldönümünü kutluyor, Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet Diliyorum.

Gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarının bütünlüğünü ve Atatürk’ün Türk gençliğine ve Türk milletine en büyük emaneti olan Cumhuriyetimiz ilelebet yaşayacaktır.

Cumhuriyetin tüm kurumlarını, birlik ve beraberlik içinde korumanın azmi ve kararlılığı içinde görevimizin başında olduğumuzu bildirir, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlarım.

Çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan ülkemizi, Atatürk’ün gösterdiği hedefe taşıyabilmek ve bu çizgiden kopmadan, yaşatacağız Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Ülke kalkınmasını sağlamanın yolunun, ulu önder Atatürk’ün ilke ve inkılâplarının ışığında çok çalışmaktan, birlik ve beraberliğimizi korumaktan geçtiğini hiçbir zaman unutmadan Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Ülkemiz insanlarının çağdaş dünya ile bütünleşmesinin ve uygarlığın tüm nimetlerinden en üst düzeyde yararlanmasının yine Cumhuriyet olduğu düşüncesiyle Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Cumhuriyet coşkusu içinde, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yılını kutluyorum.

Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızla birlikte, Cumhuriyet coşkusunu yüreğinde yaşayan herkese, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Tüm vatandaşlarımızın eşit ve özgür olması temeline dayanan Cumhuriyetimizin dili, bayrağı, marşı ve başkenti ile bölünmez bütünlüğümüz daim, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Temel nitelikleri hiçbir zaman tartışmaya açılamayacağı gibi, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü ilelebet korumak hepimizin asli görevidir. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetimizin 92. Yıl dönümü tüm ulusumuza kutlu olsun.

 Dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin toplumsal huzuru en üst seviyede yaşatacak olan Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Ülkemizi dünyada daha güçlü kılmak hepimizin vereceği ortak çaba, özveri ve hoşgörü ile mümkün olacaktır. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Kurtuluş savaşı sonrasında, Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Türk milleti için en uygun yönetim şekli olan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza dek yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Her 29 Ekim’de yenilenen azim, kararlılıkla; Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümünde ülkemizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyorum.

Atatürk’ün 29 Ekim 1923 tarihinde “Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir.” diyerek ilan ettiği Cumhuriyet, O’nun Türk Milletine bıraktığı en büyük mirasıdır. 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

İşgalci devletlere karşı mücadele verip, ulusal bağımsızlığını kazanan Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük kazanımı olan, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Cumhuriyet, çağdaş yönetim biçimlerinden biri olan demokrasiyi bağrında geliştirebilen en iyi sistemdir. Kişi hak ve özgürlükleri ancak bu sistem içinde güvence altında olabilir. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.  

Türk Milleti Cumhuriyetini yüceltip geliştirerek, demokrasinin nimetlerinden en üst seviyede sürekli faydalandığı anda elbette ki çağdaş toplumlar içindeki yerini alacaktır. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

92. Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizin ebediyete kadar var olmasını temenni eder, hepinizin Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularla kutlarım.

Cumhuriyetimizin ilanının 92. Yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve aziz şehitlerimizi şükranla anar, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlarım.

Ülkemizin kurulma ve gelişme aşamalarında emeği geçen tüm şehitlerimizi ve ulu önder Atatürk’ü minnetle anıyor, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutluyorum.

Millet olarak büyük bir zafere ulaştırdığımız milli mücadelemizi yeni, güçlü bir devletle ve Cumhuriyet yönetimi ile taçlandırışımızın 92. Yılını kutluyorum.

 Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını yürekten kutlar, bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını, minnetle anıyorum.

Eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlarım.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün eşsiz dehasının eseri olan Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümünü kutlamanın haklı gururunu yaşamanın sevinci ile Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi, gazilerimizi ve isimsiz kahramanlarımızı saygıyla anarım. Bayramımız kutlu olsun!

Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutlar, başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, saygılarımı sunarım.

92 yıldır büyük coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet, ülkemiz için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesidir. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Cumhuriyet, getirdiği çağdaş açılımlarla Türk insanının ufkunu genişletmiş, ekonomik, sosyal ve siyasal hayatımıza görülmemiş bir dinamizm kazandırmıştır. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, önünde uzanan aydınlık yolda, her zaman emin adımlarla ilerleyip, benimsediği evrensel ilkeleri muhafaza ederek, uygar dünyanın onurlu bir üyesi olmaya dün olduğu gibi bugünde devam edecektir. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.

“Yurtta ve Dünyada Barış” düsturuyla iç ve dış tehditleri bertaraf etmesini bilen devletimiz, bundan sonraki siyasi ve sosyal hayatında da insanlık onur ve şerefine yakışır bir halde hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemesini sürdürecektir. Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü Kutlu olsun.  

 

Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümünü canı gönülden kutlar, başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anarım.

Hazırlayan: Gazeteci Yazar Nezir KARAYÜN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.