Öne Çıkanlar yerelhaberim Galatasaray Esenyurt haberleri Beylikdüzü belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Büyükçekmece

Ak Parti İl İl Milletvekili Aday Listesi

 Ak Parti İl İl Milletvekili Aday Listesi

Adaylar Taahhütname İmzaladı

AK Parti'de adaylara taahhütname imzalatıldığı öğrenildi.  Bu kapsamda adaylar, “Milletvekili seçilmem halinde, seçim çevremde ikamet edeceğimi, TBMM’nin çalışmadığı ve partimin görevlendirmede bulunmadığı günlerde bütün zamanımı seçim çevremde geçireceğimi kabul ve taahhüt ederim.” yazılı bir taahhütname imzaladı.

Listeler YSK’ya teslim Edildi

Ak Parti Milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. Listeyi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun YSK'ya götürdü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet 600 kişiden oluşan milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

İşte Ak Parti'nin İl İl Milletvekili Adayları

Adana

Jülide Sarıeroğlu
Tamer Dağlı
Mehmet Şükrü Erdinç
Ahmet Zenbilci
Abdullah Doğru
Sevil Can
Muhammed Aksoy
Samir Altunkaynak
Ramazan Çırak
Erol Kahraman
Reşan Arlıer
Necip Fazıl Cengil
Mehmet Gazioğlu
Muhammed Zeki Aç
Zekeriye Yıldızoğlu

Adıyaman

Ahmet Aydın
İbrahim Halil Fırat
Muhammed Fatih Toprak
Yakup Taş
Abdulaziz Aslan

Afyonkarahisar

Veysel Eroğlu
Ali Özkaya
İbrahim Yurdunuseven
Rasime Kıpırtı Fedakar
Mehmet Zeybek
İbrahim Ünlüer

Ağrı

Ekrem Çelebi
Abbas Aydın
Dilan Özmen Özgün
Erhan Tenekeci

Aksaray

İlknur İnceöz
Cengiz Aydoğdu
Mustafa Serdengeçti
Muhammed Aktaş

Amasya

Mustafa Levent Karahocagil
Hasan Çilez
Abdulkerim Buğra Şimşek

Ankara Birinci Bölge

Yıldırım Tuğrul Türkeş
Fatih Şahin
Yalçın Akdoğan
Ali İhsan Arslan
Murat Yıldırım
Fatma Öncü
Fahri Usta
Gökçer Doğan
Fevzi Aydın
Büşra Soylu
Muammer Cemaloğlu
Elif Rabia Toptancı
Adil Can Yıldırım

Ankara İkinci Bölge

Mustafa Destici
Lütfiye Selva Çam
Emrullah İşler
Orhan Yegin
Arife Polat Düzgün
Zeynep Yıldız
Ahmet Fethan Baykoç
Enes Şişman
Müzehher Belma Erdoğan
İbrahim Enes Duruay
Onur Alp Başayar

Ankara Üçüncü Bölge

Mehmet Naci Bostancı
Asuman Erdoğan
Nevzat Ceylan
Barış Aydın
Hacı Turan
Meryem Göka
Tuna Koç
Kurtcan Çelebi
Serhat Bayar
Dilara Tabak
Mehmet Gündoğdu
Mücahit Efe

Antalya

Mevlüt Çavuşoğlu
Mustafa Köse
Sena Nur Çelik
İbrahim Aydın
Atay Uslu
Kemal Çelik
Gülçin Özboz
Seyit Emre Göyük
Ercan Mekteplioğlu
Mustafa Erkan
Hasan Hüseyin Cengiz
Esma Balaban Karacan
Hasan Demir
Ömer Akbaş
Canbey Çetin
Hasan Kerem Ünsal

Ardahan

Orhan Atalay
Halil İbrahim Dursunoğlu

Artvin

Ertunç Erkan Balta
Muzaffer Çorbacı

Aydın

Mustafa Savaş
Bekir Kuvvet Erim
Metin Yavuz
Rıza Posacı
Ersin Esenlik
Ahmet Tarık Sarı
Seda Kanat
Yasemi Sarıçiçek

Balıkesir

Adil Çelik
Belgin Uygur
Yavuz Subaşı
Mustafa Canbey
Pakize Mutlu Aydemir
Ömer Alan
Osman Bıldır
Zeynep Deniz
Encan Aydoğdu

Bartın

Yılmaz Tunç
Yaşar Arslan

Batman

Ziver Özdemir
Murat Güneştekin
Mehmet Şat
Murat Çiçek
Ayla Işık

Bayburt

Fetani Battal

Bilecik

Selim Yağcı
Halil Eldemir

Bingöl

Cevdet Yılmaz
Feyzi Berdibek
Zeki Korkutata

Bitlis

Cemal Taşar
Vahit Kiler
Fevzi Taşdemir

Bolu

Arzu Aydın
Fehmi Küpçü
Metin Vural

Burdur

Bayram Özçelik
Yasin Uğur
Emine Aktaş

Bursa Birinci Bölge

Hakan Çavuşoğlu
Mustafa Esgin
Refik Özen
Emine Yavuz Gözgeç
Ahmet Kılıç
Gülten Kapıcıoğlu
Sadettin Cangül
Arif Çelenk
Muhammed Erdoğan
Arif Bekir Dangaç

Bursa İkinci Bölge

Efkan Ala
Osman Mesten
Vildan Yılmaz Gürel
Zafer Işık
Muhammet Müfit Aydın
Atilla Ödünç
Ahmet Yelis
Selda Meriç
Burcu Yaran
İsmail Özkan

Çanakkale

Bülent Turan
Jülide İskenderoğlu
Furkan Sezer
Fırat Akgün

Çankırı

Muhammet Emin Akbaşoğlu
Salim Çivitcioğlu

Çorum

Ahmet Sami Ceylan
Oğuzhan Kaya
Erol Kavuncu
Serap Yıldırım

Denizli

Cahit Özkan
Şahin Tin
Ahmet Yıldız
Nilgün Ök
Hasan Oymak
Mustafa Semerci
Dilek Çevik
Adem Kayar

Diyarbakır

Mehmet Mehdi Eker
Ebubekir Bal
Oya Eronat
Mehmet Emin Yılmaz
Erdal Atik
Çiğdem Akyıl Akaylar
Remzi Çayır
Fehmi Kardeşoğlu
"Muhammed Ahmet Mahsum
Melikoğlu"
Emre Yazıcıoğlu
Nezihe Kent
Mustafa Güleken

Düzce

Fahri Çakır
Ayşe Keşir
Numan Çabuk

Edirne

Fatma Aksal
İlyas Akmeşe
Erdem Güyümgüler
Burak Cambaz

Elazığ

Metin Bulut
Sermin Balık
Zülfü Tolga Ağar
Zülfü Demirbağ
Şahin Şerifoğulları

Erzincan

Süleyman Karaman
Burhan Çakır

Erzurum

Recep Akdağ
Zehra Taşkesenlioğlu
Selami Altınok
İbrahim Aydemir
Zafer Tarikdaroğlu
Fazilet Dağcı Çığlık

Eskişehir

Nabi Avcı
Harun Karacan
Emine Nur Günay
Mustafa Dündar Ünlü
Ahmet Namık Akdoğan
Nurettin Kaba
Serhat Tunç

Gaziantep

Abdulhamit Gül
Ahmet Uzer
Mehmet Erdoğan
Abdullah Nejat Koçer
Derya Bakbak
Ali Şahin
Müslüm Yüksel
Mehmet Sait Kirazoğlu
Yaşar Atılgan
Serpil Kavrak
İhsan Kaya
Hatice Merve Tatar
Muhammed Melaz Aktoğ
Mahmut Burak Kızılelma

Giresun

Cemal Öztürk
Kadir Aydın
Sabri Öztürk
Serdar Demirkan

Gümüşhane

Hacı Osman Akgül
Cihan Pektaş

Hakkari

Husret Dinç
Abdulmecit Tarhan
Nurettin Fırat

Hatay

Hacı Bayram Türkoğlu
Hüseyin Yayman
Abdulkadir Özel
Hüseyin Şanverdi
Sabahat Özgürsoy Çelik
Abdülkerim Güven
Kudret Artan
Mehmet Fettah Çiftçi
Cemile Tuna
Ecrin Nazlı İnan
Osman Uzan

Iğdır

Ahmet Tutulmaz
Hasan Güneş

Isparta

Süreyya Sadi Bilgiç
Recep Özel
Mehmet Uğur Gökgöz
Ayşe Nur Akbay

İstanbul Birinci Bölge

Berat Albayrak
Nurettin Canikli
Mustafa Ataş
Erol Kaya
Vedat Demiröz
Ravza Kavakcı Kan
Osman Boyraz
İsmet Uçma
Mihrimah Belma Satır
Ahmet Berat Çonkar
Hulusi Şentürk
Müşerref Pervin Tuba Durgut
Eyüp Özsoy
Serkan Bayram
Fatih Süleyman Denizolgun
Şeyma Döğücü
Azmi Ekinci
Hurşit Yıldırım
Ali Sevinç
Tuğba Ercan
Sabri Balaman
Esma Ersin
Mustafa Mican
Ahmet Özdinç
İbrahim İlci
Semanur Koçal
Ramazan Özkürkçü
Fidan Erdoğan Avşar
Feyzullah Tuna
Fuat Kinsiz
Ahmet Ayhan Kayaoğlu
Sinem Demir
Muhammet Ali Kumru
Levent Coşkun Erkekoğlu
Oktay Tan

İstanbul İkinci Bölge

Süleyman Soylu
Fatma Betül Sayan Kaya
Volkan Bozkır
Abdullah Güler
Hasan Turan
Serap Yaşar
Aziz Babuşcu
Şirin Ünal
Canan Kalsın
Ahmet Hamdi Çamlı
Markar Eseyan
Mustafa Demir
İffet Polat
İbrahim Yasin Kırıcı
Salih Çakır
Ayşe Böhürler
Suna Tarhan
Ahmet Hamdi Görk
Hacı Mehmet Baykurt
Mustafa Arabul
Beyza Sındıraç
Serkan Haser
Ahmet Yıldız
Emine Çakır
Hamza Kulaksız
Sevde Sena Dağlı
Enes Kaşkaş
Halil Poyraz

İstanbul Üçüncü Bölge

Numan Kurtulmuş
Mehmet Muş
Akif Çağatay Kılıç
Mehmet Doğan Kubat
Tülay Kaynarca
Halis Dalkılıç
Emine Sare Aydın Yılmaz
Nevzat Şatıroğlu
Zafer Sırakaya
Rümeysa Kadak
Ahmet Mücahit Arınç
Mustafa Yeneroğlu
Erkan Kandemir
Şamil Ayrım
Alev Dedegil
Yıldız Seferinoğlu
Zülfiye Füsun Kümet
Mürteza Zengin
Ayhan Oğan
Haşim Taşkıran
Ruken Kilerci
Rasim Erdoğmuş
Hatice Bozdağ
Mehmet Umur
Oya Eren
Bülent Durgun
Zehra Ercan
Ali Çezik
Hasene Çapar
Sedat Sayımoğlu
Cahit Keskin
Sinan Karşıyaka
Hayriye Kuzu
Mehmet Emin Aşıkkutlu
Münir Eren

İzmir Birinci Bölge

Binali Yıldırım
Mahmut Atilla Kaya
Ceyda Bölünmez Çankırı
Cemal Bekle
Bilal Doğan
Emre Cemil Ayvalı
Temel Yıldırım
Ahmet Gürhan
Gözde Keskin
Fatih Reha Yavuzer Kam
Koray Battal
Muhabbet Güneri
Ahmet Uğur Baran
Halil Cüneyt Açıl

İzmir İkinci Bölge

Hamza Dağ
Fehmi Alpay Özalan
Necip Nasır
Yaşar Kırkpınar
Melek Eroğlu
Necip Fazıl Kurt
Adil Yüksel
Erdem Öksüz
Gerçek Tekin
Musa Çevik
Saliha Bozkurt
Ahmet Numan Arıcı
Fatma Nur Gündüzpolat
Ender Doğan

Kahramanmaraş

Mahir Ünal
Ahmet Özdemir
Celalettin Güvenç
İmran Kılıç
Mehmet Cihat Sezal
Habibe Öçal
Türk İslam Karakoç
Mehmet İlker Çitil

Karabük

Cumhur Ünal
Niyazi Güneş
Tuğba Yeğin

Karaman

Recep Şeker
Selman Oğuzhan Eser
Hüseyin Mutlu

Kars

Ahmet Arslan
Yunus Kılıç
Abdulfetah Çetinkaya

Kastamonu

Hakkı Köylü
Metin Çelik
Murat Demir

Kayseri

Mehmet Özhaseki
Mustafa Elitaş
Taner Yıldız
İsmail Emrah Karayel
İsmail Tamer
Hülya Nergis
Sami Dedeoğlu
Ali Saraçoğlu
Tuğba Yörük Öztürk
Ali Ekşi

Kırıkkale

Ramazan Can
Bayram Salim Bozdemir
Mustafa Arslan

Kırklareli

Selahattin Minsolmaz
Volkan Göç
Kadriye Tokat

Kırşehir

Mustafa Kendirli
Necmettin Erkan

Kilis

Mustafa Hilmi Dülger
Ahmet Salih Dal

Kocaeli

Fikri Işık
İlyas Şeker
Radiye Sezer Katırcıoğlu
Mehmet Akif Yılmaz
Sami Çakır
Cemil Yaman
Emine Zeybek
Hakan Höbek
Ufuk Ekinci
Osman Tüfekçi
Elifnur Bayram
Enver Zengin
Hayrettin Deniz

Konya

Ahmet Sorgun
Tahir Akyürek
Orhan Erdem
Leyla Şahin Usta
Ziya Altunyaldız
Hacı Ahmet Özdemir
Gülay Samancı
Abdullah Ağralı
Selman Özboyacı
Halil Etyemez
Ali Sürücü
Mehmet Akif Yılmaz
Zerrin Özel
Osman Seçgin
Muhammed Zeren

Kütahya

Ahmet Tan
İshak Gazel
Ceyda Çetin Erenler
Mustafa Özbey
Mehmet Kaymaz

Malatya

Bülent Tüfenkci
Öznur Çalık
Ahmet Çakır
Hakan Kahtalı
Selahattin Barış Palandöken
Vahit Atalan

Manisa

Murat Baybatur
Uğur Aydemir
İsmail Bilen
Semra Kaplan Kıvırcık
Mehmet Ali Özkan
Güzide İçen Kasap
Ozan Erdem
Mehmet Sencer Türkmen
Samed Zenginoğlu
Serkan Eren

Mardin

Şehmuz Dinçer
Cengiz Demirkaya
Veysi Şahin
Ahmet Munip Yıldızoğlu
İbrahim Kösen
Ahmet Kaya

Mersin

Lütfi Elvan
Ali Cumhur Taşkın
Zeynep Gül Yılmaz
Hacı Özkan
Bilal Özkan
Ali Keser
Zeynep Şemsi Aysalar
Orhan Kemal Yüksel
Güllü Can
Mehmet Sait Kayan
M. Naci Durmaz
Rabia Nur Şenlik
Muhammed Emin Erden

Muğla

Mehmet Yavuz Demir
Yelda Erol Gökcan
Muhittin Kayabaş
Hüseyin Zafer Alkaya
Eylem Tan
Kadir Dağlı
Arif Sert

Muş

Mehmet Emin Şimşek
Abdulselam Er
Abdulmecit Cantepe
Figen Ergül

Nevşehir

Mustafa Açıkgöz
Yücel Menekşe
Emre Çalışkan

Niğde

Yavuz Ergun
Selim Gültekin
Sedat Çağlar

Ordu

Şenel Yediyıldız
Ergün Taşcı
Metin Gündoğdu
Hamide Aydemir Demir
Sait İnan
Yavuz Selim Kıran

Osmaniye

Mücahit Durmuşoğlu
İsmail Kaya
Asena Alaca
Yusuf Mingan

Rize

Hayati Yazıcı
Osman Aşkın Bak
Muhammed Avcı

Sakarya

Ali İhsan Yavuz
Recep Uncuoğlu
Kenan Sofuoğlu
Çiğdem Erdoğan Atabek
Ali İnci
Ekrem Yüce
Lütfi Bayraktar

Samsun

Ahmet Demircan
Yusuf Ziya Yılmaz
Çiğdem Karaaslan
Fuat Köktaş
Orhan Kırcalı
Bekir Keleş
Elif Coşkun Bilgin
Caner Göktepe
Muhammet Yasir Okudan

Siirt

Osman Ören
Sadettin Sabaz
Lokman Özcan

Sinop

Nazım Maviş
Ayhan Ergün

Sivas

İsmet Yılmaz
Mehmet Habib Soluk
Semiha Ekinci
Rüstem Yüce
Yaşar Sayan

Şanlıurfa

Ahmet Eşref Fakıbaba
Mehmet Kasım Gülpınar
Halil Özcan
Zemzem Gülender Açanal
Mehmet Ali Cevheri
İbrahim Halil Yıldız
Halil Özşavlı
Ahmet Akay
Mehmet Fatih Aksoy
Güler Kama İzol
İbrahim Toru
Sedat Ertürk
İsmail Tosun
İbrahim Ayhan

Şırnak

Rizgin Birlik
Hatice Atan
Mehmet Emin Dindar
Mahmut Ökten

Tekirdağ

Mustafa Şentop
Mustafa Yel
Çiğdem Koncagül
Mestan Özcan
Kerim Atalay
Abdullah Öğe
Cem Karaca

Tokat

Yusuf Beyazıt
Mustafa Arslan
Özlem Zengin
Fatih Akgün
Adem Dizer

Trabzon

Muhammet Balta
Adnan Günnar
Bahar Ayvazoğlu
Salih Cora
Vehbi Koç
Selçuk Çebi

Tunceli

Hakan Özer
Nazif Yıldırım

Uşak

Mehmet Altay
İsmail Güneş
Mert Şişman

Van

Osman Nuri Gülaçar
İrfan Kartal
Abdulahat Arvas
Ebubekir Kaçmaz
Gülşen Orhan
Yılmaz Kılıç
Bilal Emre Yörük
Malik Özbey

Yalova

Ahmet Büyükgümüş
Meliha Akyol
Hasan Özçelik

Yozgat

Bekir Bozdağ
Yusuf Başer
Sibel Yıldırım
İskender Minar

Zonguldak

Polat Türkmen
Ahmet Çolakoğlu
Hamdi Uçar
Züleyha Arıman
Burhan Onuk

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.