Gerçek Yol

Gerçek yolunda yürümek cesaret ister. Böylece gerçeğin ateşini hissedecek ve tüm gerçek dışı kavramları o ateşte yakacaksınız.

Çevrenizin size dayattığı tüm gerçek dışı inançlar yakılacak. Gerçeği bulmak için onları yakmak gerekir ve zihni boşaltmak gerekir.

Gerçek ebedidir o yüzden yok olmaz. Gerçek dışı olandan gerçeğe doğru kuantum sıçrama gerçekleşecek ve geçmiş tüm yüklerden arınacaksınız.

Gerçeği algılamak, gerçeği keşfetmek için Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Gerçeği Keşfet Değişim Programını Dünya Değişim Akademisi merkezlerinde Değişim Uzmanı ile uygulayabilirsiniz. Program sekiz çalışmadan oluşur ve her program kırk beş dakika sürer. Her çalışma pratik ve teorik uygulamalar içerir.

 Nefes, vücut hareketleri ve gevşeme çalışması pratik uygulamadan ibarettir. Pratik uygulamalar üzerine soru cevap ise teorik bölümü oluşturur. Her bir programda farkındalığı artırıcı temalar vardır ve bu temalar o konuyla ilgili farklı bir vizyona sizi ulaştırır.

Değişim Sanatı sayesinde bir dönüşüm başlar. Değersiz tüm şeyler bırakılır yerine değerli olanlar gelir. Gerçeğin gücü ile gücünüze güç katarsınız.

Gerçek yaşamaya değer tek şeydir ve canlılığa sahiptir.  Gerçek dönüştürücüdür ve gerçek ile temasa geçen her şey dönüşür ve değişir.

Gerçek deneyimlerle algılanır ve bu deneyimler canlı bilgelik içerir. Kendiniz hakkındaki gerçeği fark edince ve idrak edince gerçek mutluluğu da yaşayacaksınız.

Gerçeği keşfetmek için önce ebedi, ölümsüz, ruhi varlık olduğumuzu, bedenin geçici olduğunu bilmemiz gerekir. Beden, zihin ve duygular görecelidir. Mutlak gerçek ile yüzleşildiğinde kişi, bunların ötesine geçer.

Gerçekle yüzleşip hayatı dolu dolu yaşamak için hayat ıskalanmadan yaşanmalıdır. Yani şimdiki zamanın tadına varılmalı, gerçek olmayan geçmiş ve gelecek bırakılmalıdır. O zaman tüm yaşam gerçek ile dolar.

Gerçeği bilmek, hayatınızı tamamen değiştirecek. Değişim Sanatını ve Değişim tekniklerini düzenli uygulayarak kendi gerçeğinizi yaşayacaksınız. Farkındalık gücünüz artacak, yaşamın ve ölümün ötesine geçeceksiniz.

Gerçeği Keşfet değişim programı sayesinde, gerçeğin ne olduğunu kavrayacak ve gerçeği yanılgıdan ayırt edeceksiniz. Mutlak gerçeği algılamak için tüm yorumları bırakıp gözlemci kalmayı öğreneceksiniz çünkü her türlü yorum, yargı sizi gerçekten uzaklaştırır. Hayatın ebediliğini yaşayacaksınız.

Ölümsüzlüğün tadına varacak ve ölümden de korkmayacaksınız. Tüm korkular aşılacak ve özünüzdeki korkusuzluk, cesaret ortaya çıkacak.

Gerçeğin keşfi mutluluk vericidir. Her an yeni ve tazedir. Gerçek nerdeyse mutluluk da ordadır. Mutsuzluğun giderilmesi için en önemli şey, mutsuzluğun o an farkına varmaktır.

Yaşamınızla ilgili gerçek bilgiyi bildiğinizde mutsuzluk ortadan kalkar ve illüzyon kaybolur. Mutsuzluktan kurtulmak için gerçekdışı inançları bırakın ve gerçeğin keşfine doğru yolculuk yapın.

Varoluşun sırrını, siz özünüzde yaşıyorsunuz. O sır, bilinemeyendir. Gerçeğe ulaşmak için gerçekdışçılık ortadan kalkmalı, tarafsız, gözlemci kalınmalıdır. Ancak bu şekilde hep gerçekle yaşarsınız.

Gerçek olanı unutmayın, o hep sizinle. Sadece ona yüzünüzü dönün. Mutsuzluğun nedeni, gerçeklikten uzaklaşma ve onu unutmaktır.

Mutlu olmak için gerçek olanı hatırlayın ve gerçek yola geri dönün. Bu yol, sonsuz olan değişim yoludur.

Zaman kaybetmeden gerçeği yaşamınıza alın ve çevrenin sizi değiştirmesini beklemeyin. Gerçek, sizi ve etrafınızdaki her şeyi değiştirecek. Gerçeğe açık olun ve tüm evreni kucaklayın...

Değişimle kalın...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.