Ses Yalıtımlı Kapı

Ses Yalıtımlı Kapı (Görüntülenme Sayısı: 16)
Sektör Medya Sektörü » Yerel Gazeteler
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 220
Telefon 0535 356 37 25
Faks
Web Sitesi http://www.xn--akustikkap-6ub.com
Adres Hacı Halil Mahallesi Menekşe Sokak No: 234
İl/İlçe Merkez / İstanbul
Firma Hakkında
Son yıllarda yapılan çalışmalar gürültünün insan psikolojisi üzerinde olumsuz sonuçlar doğurduğunu göstermektedir. Kalabalık şehirler, yüksek sesli cihazlar ve birçok çevre sesini engellemek için doğru bir ses yalıtımının yapılması gerekir. Günümüzün dekorasyon anlayışına uygun olarak üretilen kaliteli ses yalıtım malzemeleri bu konuda oldukça sağlıklı bir çözüm olmaktadır. Akustik süngerler, ses yalıtım kaplamaları, bariyerler, şilte ve kumaşlar gibi geniş bir yelpazeye sahip ses yalıtım araçları birçok ev ve işyerinde tercih edilir hale gelmiş ürünlerdir.

Ses yalıtımı size özel olarak hazırlanmalı ve konusunda uzman kişilerce doğru ölçümler sonucunda kurulmalıdır. Gürültüyü doğru bir şekilde engellemek için yalnızca bu amaçla hazırlanan araçlar tercih edilmelidir.

Ses yalıtımının en önemli parçalarından biri de akustik kapı adı verilen özel üretim kapı tasarımlarıdır. Bu kapılar çevrenizdeki yüksek sesin bulunduğunuz ortama girmesini engellemekte son derece etkili bir çözümdür. Akustik kapılar diğer yalıtım ürünleriyle kullanılabildiği gibi tek başlarında da kullanılarak büyük bir fark meydana getirir.

Sadece gürültünün engellenmesi için değil çok daha kaliteli bir ses için kullanılan akustik kapılar birçok alanda kullanılmaktadır. Ses stüdyoları, sinemalar, toplantı odaları, gösteri salonları, DJ kabinleri ve reji bölümleri gibi geniş bir uygulama alanına sahip akustik kapılar sesin kaliteli kullanımına yardımcı olur. Güvenilir ve yüksek ses engelleme özelliğine sahip ahşap kapı modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı kişiye özel çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.