Flama Bayrak

Flama Bayrak (Görüntülenme Sayısı: 26)
Sektör Bilişim Sektörü » Reklam Firmaları
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 152
Telefon 02165510551
Faks 02165509392
Web Sitesi http://www.flamabayrak.net
Adres fikirtepe mandıra cad no:94/a
İl/İlçe kadiköy / İstanbul
Firma Hakkında
Bayrakçı bir devletin, bir milletin, bir Ulusun, egemenliğini eyaletlerin, şirketlerin, derneklerin kurum ve kuruluşları temsil eden ve o yörelerin tarihi, turistlik, renklerini özelliklerini yapısını Görsellerini Kumaşlar Üzerinde Bayrak Haline Dönüştüren Kişi ve Kuruluşlara Bayrakçı denir.

Ülkemizde bayrakçılık 1989'lı yıllardan önce kısıtlı ve belirli şartlar aranarak bayrakçılık yapılıyordu.1989'lı yılların son dönemlerine doğru bayrakçılık konusunda yapılan Kanuni değişiklilik neticesinde bayrakçı, bayrak sektöründe daha önem taşımaya başladı ve bayrakçılık önemli bir sektör haline gelmeye ve daha çeşitli bayrak ve flama üretimi yapılmasına başladı.

Bayrakçı konusunda kuralların en başında zamanında teslimat sürecini aşmamak ve bunu bir önem haline getirmek gelmektedir. Geç kalınmış Bayrak, flama, masa bayrağı, makam bayrağı, dijital baskı, Türk bayrağı, ATATÜRK Posteri açılış ve toplantılarda geç kalınmış olmasından dolayı müşteri tarafından hiçbir anlam ifade etmemektedir. Zamanında yetişmeyen bayrak,flama,afiş,poster,dijital baskı,fuar flaması,süs flaması,özel logolu bayrak ve flama ürünleri bayrakçı tarafından geri iade alınmalıdır. Bayrak sektöründe zamanında teslimat, ekonomik fiyatlar ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman yanınızda olmanın gururu içersindeyiz.