EMLAK34

EMLAK34 (Görüntülenme Sayısı: 19)
Sektör Emlak Konut
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 90
Telefon 0212 875 30 40
Faks 0212 875 90 00
Web Sitesi http://www.emlak34.com
Adres Yakuplu Mah. Hürriyet Bul No:28 / 4
İl/İlçe Beylikdüzü / İstanbul
Firma Hakkında
Gayrimenkullerinizin Alım -Satım ve Kiralanmasında

Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 1997 Yılının Şubat Ayında İstanbul Merkezde İlk ofisini ve Şirket Merkezini Kurmuştur.

Şimdiye kadar ki başarılı çalışmaları sonucunda İstanbul Beylikdüzü Merkez Ofisten Sonra Yakuplu, Bahçeşehir Esenkent, Beykent Yeşilkent ,Silivri Değirmenköy,Sakarya Ferizli,Arnavutköy,Çanakkale,Muğla Bodrum Ofislerini Kurmuştur.

Şimdiye kadar 10 Bin den fazla kişi ev sahibi yapan EMLAK34 öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir çok müşterisinin güvenini kazanmıştır ve en büyük referanslarımız ev sahibi yaptığımız müşterilerimizdir. İhlas Marmara Evleri 1. ve 2. Kısım ,Eston Reşitpaşa ve Eston Deniz villaları ,Marmara Kavaklı Kent, Yakut Evleri Sitesi ,Çınar Evleri Sitesi, ve Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde bir çok projenin satışını yapan firmamız hedeflerini daha geniş alanlara taşımak için

Kısa Vade deki Hedefimiz 2020 yılına kadar Marmara bölgesinde en az 20 ofis ve 100 profesyonel gayrimenkul danışmanı ile Siz Değerli Müşterilerimize Kusursuz hizmet vermek için alt yapı çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

MİSYON

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.

Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.

Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,VİZYONGayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerime profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,DEĞERLERİMİZ

Güven,

Mükemmeliyet,

Memnuniyet,

Kaliteli hizmet,

Gelişim.

Güvenle Gelen Mutluğu Her zaman yaşıyoruz.