Akustik kapı

Akustik kapı (Görüntülenme Sayısı: 31)
Sektör Bilişim Sektörü » İnternet Firmaları
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 115
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi http://www.xn--akustikkap-6ub.com
Adres
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Akustik Kapı modelleri ürünlerini İSO 9001 kalite standartlarına göre üretmektedir.Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.Akustik Kapılarımız 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans göstermektedir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterli olmaktadır.. Eğer belirlediğiniz bir ihtiyacınız varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışma göstereceklerdir.

Akustik kapı ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses yalıtım özelliğe sahip bir etkili üründür. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses yalıtımı özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

Akustik panel kapıları özel imalat olarakta işlemekte ve uygulamaktayız.Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar, tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses yalıtımını önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.