Esenler Belediye başkanlığında 3. dönem meclis üyeliği yapan ve her üç dönemde haksızlığa karşı dik duruşu ile esenler halkının göz bebeği haline gelen KOCAMAN bir dev adam vardı.

Albayraklar gibi devasa bir şirkete Esenler Kemer Park evleri için yaptığı unutulmaz mücadele ile esenler halkını bu ne cesaret dedirten KOCAMAN bir dev adam.

 Kemer Park evlerinin usulüne uygun yapılmadığını haykıran bunun bir usulsüzlük ve yolsuzluk olduğunu vurgulayarak avukatını dahi cebinden bedelini karşılayarak tutan koca bir dev adam.

Dönemin Belediye başkanı Mehmet ÖCALAN ın Meclis üyelerini belediyecilik öğrenme amaçlı ispanyaya götürdüğü dönemde buna baş kaldırıp gitmeyen ve “ siz belediyecilik değil flamingo dansı izlemeye gidiyorsunuz.

 Bu yaptığınız esenler halkının parası ile eğlenmekten başka bir şey değildir diye haykıran KOCAMAN bir dev adam.

Yine aynı dönem MOLDOVA için belediyecilik öğrenilmeye gidiliyor “ bu halkın parasını size yedirmem “diyerek gazetelere demeç veren gezinin iptalini sağlayan KOCAMAN bir adam vardı.

Mecliste yumruklaşmaya gidecek kadar defalarca haksızlıkları dile getirerek Mehmet ÖCALAN a hesap soran KOCAMAN bir dev adam.

Esenler halkının göz bebeği haline gelen bu KOCAMAN bir dev adam.

Tüm esenler halkı tarafından tek kişilik muhalefet diye ayakta alkışlanırken esenlerin Kamer GENÇ i diye yakıştırmalar yapılan KOCAMAN bir dev adam.

Esenler Belediye Meclisine yüzlerce önerge veren KOCAMAN bir dev adam.

Hatta zamanla esenler halkı mecliste herhangi bir saldırıya karşı koruma amaçlı takip ettikleri Bir KOCAMAN dev adam.

Diğer siyasi i partilerin renklerine katabilmek için peşinden koştukları KOCAMAN bir dev adam.

“ Harun gibi geldiler Karun gibi gidiyorlar” diyen genel başkanı AKP genel başkan yardımcılığına geçince yapayalnız kalan KOCAMAN bir dev adam.

AKP li esenler belediyesi ve AKP il başkanlığınca yıllarca muhalefetlik yapan bu KOCAMAN dev adamı almamak için rozet takmayıp AKP ye alınmayan hatta eski genel başkanına biz bu adamla çalışmayız diyerek dosyalar verilen bu devasa KOCAMAN adam şimdi ne yapıyor dersiniz.

AKP meclis üyeliğine geçmek için dün şahitler huzurunda söylediklerini bugün hayır söylemedim diyecek kadar koltuk derdine düşen bir adam haline gelmesi şaşkınlıkla izleniyor.

ESDER Başkan vekili Osman BEYAZ ve Cengiz BOZTEPE ye ben Mehmet ÖCALAN isimli şahsa İbrahim Erdem KARABULUT mağdur edilmiştir.

Hatta yaklaşık 200 bin ABD parası harcadığını ben biliyorum demesi ile birlikte Başbakanımıza Yazdığım Mektupta ifadesini söylediklerini yazdığımda avukatı aracılığı ile ben böyle bir şey demedim tekzip ediyorum diyecek kadar değişen bir adam.

Gece saat 24.00 dan Saat 03.00 a kadar  “Başbakanımıza yazdığın bu mektuptan adımı çıkar yoksa AKP nin eline koz vermiş olurum”  diye dil döken Cengiz BOZTEPE ninde şahit olduğu bu konuşmada Küçük Yavrusu biricik kızı üzerine yemin ettirip  “bunu yayından çek ben meseleni çözeceğim” .diyen bir adam oldu.

Polise verdiği ifadede İbrahim Erdem KARABULUT için sadece park işletmecisi olarak tanırım.

 Bu ifade ile dahi bizim ortak dostlarımızı şaşkına çevirecek kadar değişen bu adamın tek derdi acaba kendisine sunulacak olan makam mı?

Bir sonraki yazımda o makamlardan da bahsedeceğim.”

Gazi AKMERCAN denen artık hemşerim demekten dahi imtina edeceğim AKMERCAN AŞ yönetim kurulu başkanının beni hayatında ilk defa o akşam gördüğünü ifade etmesi anlaşılacak bir durumudur.

Halbuki benim dile aldığım bu ifadelerinin daha ağır ve suçlayıcı yüzlerce ifadesi esenler belediye meclis tutanaklarında mevcut iken bu inkar neden..

Bu eskiden KOCAMAN olan insana bir hadisten örnek vermek isterim.

 

Rivayet, Hadis Peygamber efendimiz Haz. Muhammed (SAV) efendimize sahabeden biri sorar..

Efendim Müslüman hırsızlık yapar mı?

Cevap: İnsanoğludur yapabilir.

Bir Müslüman Zina Yapar mı?

Cevap: İnsanoğludur nefsine yenik düşüp yapabilir.

Bir Müslüman yalan söyler mi?

Cevap: Hayır bir Müslüman yalan söylemez..

Ben bu gün Başbakanımıza hitaben yazmış olduğum arzuhalimi bildirir şikâyet dilekçemi samimi ve tamamen şahitler huzurunda açıklayacağım şekli ile yazdım. Bu gün avukat aracılığı ile tekzip etmeye çalışan ifadem böyle değildir diyen bir insan ile hem mahşerde hem de T.C Mahkemeleri huzurunda karşılaşmaya hazırım.

 

 

                                                            İbrahim Erdem KARABULUT

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
BİRSU 4 yıl önce

MÜSLÜMAN OLAN YALAN SÖYLEMEZ ÖYLEMİ...!