Öne Çıkanlar Son Dakika Irak Esenler Belediyesi zeytinburnu haberleri iPhone akıllı telefon

Çocuklarin Gözünden Beylikdüzü Anlatilacak

 Çocuklarin Gözünden Beylikdüzü Anlatilacak

 

Beylikdüzü’nünçocukları, resim, fotoğraf, afiş ve mektup yarışmasında yeteneklerini sergileyecek. BeylikdüzüBelediyesi ÇevreKorumaveKontrolMüdürlüğü’nündüzenlediğiyarışmaya, anasınıfından 12. sınıföğrencilerinetümyaşgruplarındançocuklar 10 Mayıstarihinekadarbaşvurabilecek, seçtiklerikategoridebelirlenenkonuüzerineeserlerinigönderebilecekler.

 

BeylikdüzüBelediyesi,çevreyeduyarlı nesilleryetiştirmek üzereyaptığıçalışmalar  kapsamındabuyıl da çevrekonulubiryarışmadüzenliyor. 10 MayıstarihinekadarÇevreKorumaveKontrolMüdürlüğü’neyapılacakbaşvurularneticesindeçocuklar “Resim, Afiş, Fotoğrafve MektupYarışması”naistediklerikategoriyiseçerekkatılabilecekler.

 

İlçedeöğrenimgörenanasınıfından 12.sınıföğrencilerinekadartümyaşgruplarındançocuklarındikkatleriniyaşadıklarıilçenindoğaldeğerlerineveçevresorunlarınaçekmekadınadüzenlenenyarışma, çevresorunlarınınçözümünoktasındayapılabilecekçalışmalarıveilçeyöneticilerine, vatandaşlaraaktarmayıhedefliyor. Çocuklar, “DahaTemizBirBeylikdüzüİçinBelediyeBaşkanımızdanBeklentilerimiz” başlığıylaunutulmayayüztutmuşmektupkategorisinde, “ÖğrencilerinGözündenÇevre” başlığıylaresimkategorisinde, “Beylikdüzü’ndeÇevre”başlığıylafotoğrafkategorisinde,ve“ÇevreSorunları”başlığıylaafişkategorisindeyarışacaklar. Anasınıfıöğrencileriisepastel boyayla “ÇocuklarınGözündenÇevre” başlığıylayarışmayakatılacak.Yarışmanınsonunda 1.’ye tablet, 2.’ye  bisiklet, 3.’yezekaoyunuhediyeedilecek.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.